Bieszczady logo
Kliknij + i poleć Bieszczady.net.pl ;)


Bieszczady noclegi
STRONA GŁÓWNA | NOCLEGI | MIEJSCOWOŚCI | ARTYKUŁY | GALERIA | FORUM | KONTAKT
R                E                K                L                A                M                A
BIESZCZADY - HOTELE, PENSJONATY, DOMKI - NOCLEGI W BIESZCZADACH

Wybierz region
Wybierz rodzaj obiektu
Wybierz miejscowość
Inne oferty
BIESZCZADY NOCLEGI


Noclegi Bieszczady
Domki Bieszczady
Agroturystyka
Chaty Bieszczady
Pensjonaty Bieszczady
Hotele Bieszczady
Pokoje Bieszczady
Ośrodki wypoczynkowe
Schroniska Bieszczady
Pola namiotowe
Restauracje Bieszczady

WSTĘP

Wszystkie artykuły
Historia Bieszczadów
Świątynie i cmentarze
Żydzi i kirkuty
Flora Bieszczadów
Fauna Bieszczadów
Ciekawe miejsca i obiekty
Trasy, szlaki i ścieżki
Informacje praktyczne
Zima w Bieszczadach
Bieszczady Wschodnie
GALERIA ZDJĘĆ

Galerie bieszczadzkie

Krajobrazy bieszczadzkie
Miejsca w Bieszczadach
Miejscowości
Bieszczadzka przyroda
Stare galerie

NOCLEGI BIESZCZADY
Noclegi Cisna
Noclegi Polańczyk
Noclegi Solina
Noclegi Ustrzyki Górne
Noclegi Wetlina
Noclegi Wołkowyja

ROZKŁAD JAZDY

Baligród
Lesko - dworzec
Sanok - dworzec
Ustrzyki D. - dworzec
Wołosate
Zagórz - dworzec

Więcej MiejscowościINFORMATOR
Podręczne informacje
Bieszczady Grupa GOPR
BdPN
Świątynie - nabożeństwa
Przewodnicy
Ciekawe strony

MAPY ONLINE

Mapy współczesne

Bieszczady Wysokie 1:40
Okolice Baligrodu 1:25
Jezioro Solińskie 1:25
G. Sanocko-Turczańskie
Pogórze Przemyskie 1:75
Bieszczady Wschodnie

Mapy historyczne

Bieszczady Zachodnie
Pikuj - mapa 1937 1:100
Ruskie - 1:75
Turka - 1:75
Wielki Berezny - 1:75
Niżny Warecki - 1:75
Tuchla - 1:75
Użgorod - 1:75
Seredne - 1:75
Svaliava - 1:75
Volove (Miżhirja) - 1:75
Porohy - 1:75TURYSTYKA

Opisy miejscowości
Szlaki turystyczne
Ścieżki przyrodnicze
Trasy samochodowe
Szlakiem ikon ok Sanoka
Ciekawe miejsca
Ekomuzeum Hołe
Młyny i tartaki wodne
Muzeum Przyrodnicze
Skansen w Sanoku
Sine Wiry
Łopienka
Jezioro Solińskie
Połonina Wetlińska
Więcej
Cerkwie i kościoły
Bieszczadzka Kolejka
Bukovske Vrchy
Mapy i literatura
Reportaże i wyprawy

OFERTY TURYSTYCZNE

Galerie i muzea
Konie w Bieszczadach
Narty w Bieszczadach
Przewodnicy
Produkt lokalny
Inne oferty
Nieruchomości
Karpaty ukraińskie

KSIĘGARNIA


Księgarnia wyd. Ruthenus
Wyd. Bezdroża - Bieszczady
Wyd. Bezdroża - Góry
REKLAMA
SERWIS

Kontakt

POLECAMY


Zapoznaj się z zawartością portalu bieszczady.net.pl i zobacz, jakie atrakcje mogą zaproponować Ci Bieszczady. Prezentujemy warte uwagi noclegi w niezwykle malowniczych bieszczadzkich miejscowościach, takich jak Polańczyk, Cisna czy Wetlina. Dysponujemy bogatą bazą sprawdzonych obiektów noclegowych. Z nami łatwo znajdziesz domki wypoczynkowe, pensjonaty, schroniska i inne kwatery odpowiadające Twoim wymaganiom.

Solina.info.pl
polecamy w bieszczadach POLECAMY


Twoja wyszukiwarka
Bieszczady aktualności ARTYKUŁY I AKTUALNOŚCI
<< Poprzednia 1 2 3202 203 204 Nastepna >>

Padły dwa żubry 2017-11-21 21:18:47 CET

W sobotę 18 listopada niedaleko miejscowości Olchowa, na terenie leśnictwa Średnie Wielkie, w Nadleśnictwie Lesko znaleziono dwa martwe żubry. Pierwszy z nich 8-letni byk był w stanie szczątkowym, pozostała z niego tylko przednia część. Natomiast drugi 11-letni byk w bardzo dobrej kondycji miał uszkodzony kręgosłup i rany od niedźwiedzich pazurów. Obydwa znaleziska znajdowały się w niedalekiej odległości od siebie.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

14 BIESZCZADZKIE CZART GRANIE 2017-09-22 05:12:59 CEST

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Wołoska Koliba – Folkowe spotkania na pasterskim szlaku 2017-09-04 07:01:23 CEST

W ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 Województwo Podkarpackie realizuje projekt pn. Szlak Kultury Wołoskiej, który zakłada utworzenie międzynarodowego szlaku kulturowego bazującego na dziedzictwie wołoskim, w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju tj. z poszanowaniem lokalnych zasobów kulturowych, przyrodniczych i społecznych. Przywrócenie lokalnego dziedzictwa historyczno-kulturowego poprzez zakładane w projekcie działania (inwentaryzację zasobów kulturowych, szkolenia i warsztaty kulturowe, publikacje na temat kultury wołoskiej, „eventy wołoskie” bazujące na cyklu pasterskim i wypasie owiec) pozwolą odkryć na nowo i przypomnieć to popadające w niepamięć dziedzictwo.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Dni Gminy Cisna 2017 2017-07-14 06:03:58 CEST

W dniach 15-16 lipca 2017r. odbędą się Dni Gminy Cisna jest to święto lokalnej społeczności oraz przyjeżdżających w Bieszczady gości. Tylko tu zagrają zespoły: Gold, Bez pozorów. Cisna będzie miała zaszczyt posłuchać takich gwiazd jak Neozbiljni Pesimisti –grupa z Serbii, grająca muzykę bałkańską, czy Joryja Kłoca z Ukrainy-półfinalistę polskiego Must be the music, prezentującego mocny folk w nowoczesnym wydaniu. Koncerty to oczywiście nie wszystko co Cisna ma do zaoferowania. Obejrzeć będzie można widowisko kabaretowo-muzyczne „Ach te baby”, teatrzyk interaktywny „W domu Baby Jagi”, każdy uczestnik może wziąć udział w przygotowanym przez Nadleśnictwo poczęstunku myśliwskim.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Sytuacja komunikacyjna w Bieszczadach 2017-04-06 06:19:37 CEST

W dniu 3 kwietnia 2017 roku w biurze poselskim w Sanoku odbyła się konferencja prasowa Elżbiety Łukacijewskiej z udziałem Sławomira Miklicza Radnego Sejmiku Wojewódzkiego. Głównym tematem spotkania była sytuacja komunikacyjna jaka zaistniała w powiatach bieszczadzkim, leskim, sanockim i brzozowskim po wycofaniu się z tych obszarów z dniem 30 czerwca 2017 roku spółki Arriva Bus Transport, obsługującej transport zbiorowy. W tej sprawie poseł Łukacijewska interweniowała u Władysława Ortyla Marszałka Województwa Podkarpackiego, Andrzeja Adamczyka Ministra Infrastruktury i Budownictwa oraz oczekuje na odpowiedz ze strony Wojewody Podkarpackiej w sprawie zaproponowanego spotkania. Temat jest o tyle niecierpiący zwłoki, że zbliża się sezon turystyczny w Bieszczadach, a ze strony Urzędu Wojewódzkiego i Urzędu Marszałkowskiego nie pojawiła się żadna propozycja rozwiązania zaistniałego kryzysu komunikacyjnego.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Drugi sezon serialu HBO Wataha 2017-03-21 05:07:02 CET

Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu HBO WatahaPremiera jesienią w HBO i HBO GO.

Wataha powróci na antenę HBO jesienią. W obsypanych śniegiem Bieszczadach zakończyła się już realizacja zdjęć do drugiego sezonu. W ekipie pojawiły się nowe twarze: Andrzej Konopka, Piotr Żurawski, Helena Norowicz, Grzegorz Damięcki, Weronika Humaj i ukraińska aktorka Anna Donchenko.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Szlakiem cerkwi z Tokiną. 2017-02-07 21:44:36 CET

Warsztaty fotograficzne w Bieszczadach. Tokina, wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 10-12 marca na plener fotograficzny w Bieszczadach. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.
Jedne z najlepszych warunków na plener architektoniczno-cerkiewny oferuje zima: gdy pozbawione liści drzewa nie przeszkadzają zrobić tego niepowtarzalnego kadru, a wręcz swoją surowością wprowadzają dodatkowy klimat. 10-12 marca (weekend) Tokina oraz fotowarsztaty zapraszają na warsztaty fotograficzne, w których nacisk położony jest na urzekające piękno drewnianej architektury cerkiewnej.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Udany bieg "Tropem żubra" 2017-02-07 20:53:21 CET

135 zawodników w różnych kategoriach wiekowych wzięło udział w rywalizacji na trasach III Biegu Narciarskiego "Tropem Żubra", który odbył się w Mucznem w sobotę 4 lutego. Start i meta zlokalizowane były przy Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem. Prócz klasyfikacji open, osobne klasyfikacje mieli leśnicy, pogranicznicy i adwokaci. Odwilż, która przyszła w góry dwa dni wcześniej sprawiła, że trzeba było nieco zmodyfikować trasę biegu, ale organizatorzy poradzili sobie z kaprysami pogody i imprezę mogą zaliczyć do udanych.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Przy jedzeniu obowiązuje hierarchia 2017-02-07 20:47:52 CET

Bardzo ciekawą sytuację zarejestrowała fotopułapka zastawiona przez leśników z Nadleśnictwa Baligród na karmie dla zwierzyny. W jednym kadrze znalazły się żubr, niedźwiedź i trzy jelenie. Z pozoru panuje tu wielka harmonia i porządek, ale nie ma wątpliwości, kto dominuje wśród wspomnianych gatunków. Potężny byk żubra spokojnie obżera się sianokiszonką, podczas gdy niedźwiedź wydaje się czekać na jego przyzwolenie, by mógł przystąpić do uczty. Z kolei trzy potężne jelenie byki czekają w bezpiecznej odległości, by podejść do karmy, gdy najedzą się już żubr i niedźwiedź.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Koncert Noworoczny w Cisnej 2017-02-07 20:39:57 CET

Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej oraz Studium Muzyczne Music & Art mają zaszczyt zaprosić Państwa dnia 10 lutego o godz. 17.00 (piątek) na Koncert Noworoczny. Uczniowie zaprezentują utwory przygotowywane podczas cotygodniowych zajęć na pianinie , flecie, gitarze i skrzypcach. Dla dzieci będzie to okazja do pokazania swoich umiejętności, widzom gwarantujemy natomiast niezwykłe wrażenia muzyczne.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

<< Poprzednia 1 2 3202 203 204 Nastepna >>

Wszystkie zdjęcia na stronie "www.bieszczady.net.pl" oraz na stronach w domenie bieszczady.net.pl jak i witrynach administrowanych przez nasz serwis są chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji. © Bieszczadzki Serwis Internetowy 2001 - 2012. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Serwis Bieszczady.net.pl używa plików typu cookies do poprawnego działania strony, w celach statystycznych, reklamowych, oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu Bieszczady.net.pl, bez zmian ustawień w używanej przez Państwa przeglądarce internetowej oznacza zgodę na wykorzystywanie technologii cookies i zapisywanie ich w pamięci Państwa urządzenia zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.REKLAMA


NOWOŚĆ


Wersja online
ZOBACZ

Wersja papierowa
KUP

REKLAMA
PARTNERZY
Portal Karpacki
SRWiO Wetlina
SPALA24.PL
[więcej ...]
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady aktualności POLECAMY
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy