DOMKI LETNISKOWE - nad Soliną Chrewt

W tej dziewiczej krainie oferujemy Państwu wypoczynek w dwóch domkach letniskowych. Dojazd do letniska drogą lokalną, prowadzącą od drogi wojewódzkiej nr 894 Czarna – Polańczyk – Hoczew. Do domku dojście pieszo, ok. 100 m. od parkingu. Sąsiedztwo letniska tworzą domki letniskowe stanowiące własność zakładów pracy i osób prywatnych oraz przystań dla jachtów i żaglówek.

Letnisko zlokalizowane jest w odległości ok. 13 km od Czarnej – siedziby władz gminy i ok. 27 km od Ustrzyk Dolnych – siedziby starostwa powiatowego. Obiekty są zaopatrzone w prąd i wodę. Do zalewu około 150 m – dostępne kąpielisko z ratownikiem, sklep spożywczo-przemysłowy, bar z gorącymi posiłkami i napojami oraz kaplica.

Chatka Góralska

Obiekt wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia, o konstrukcji drewnianej, kryty blachą. Dom mieszkalny, wypoczynkowy, składający się z 3 pokoi mieszkalnych, w tym jednego pokoju – ?świetlicy na parterze i dwóch pokoi na poddaszu, kuchni, łazienki, wejście na poddasze schodami drewnianymi. Pokoje 3 osobowy i dwa dwuosobowe (domek dla 7 osób).

Cena – Doba 150 zł za cały domek lub 20 zł / os.

Domek Stanica

Obiekt wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, o konstrukcji drewnianej, kryty blachą. Dom mieszkalny, wypoczynkowy, składający się z 4 pokoi mieszkalnych, w tym jednego pokoju na parterze i trzech pokoi na poddaszu, kuchni, łazienki, wejście na poddasze schodami drewnianymi. W przyziemiu piwniczka betonowa . Pokoje 4 osobowy, 3osobowy i dwa 2-osobowe

Cena - Doba 200 zł za cały domek lub 20 zł / os.

REZERWACJA

Domański Paweł
tel. 601 836 942
tel. 601 408 902