Bieszczady logo
Kliknij + i poleć Bieszczady.net.pl ;)


Bieszczady noclegi
STRONA GŁÓWNA | NOCLEGI | MIEJSCOWOŚCI | ARTYKUŁY | GALERIA | PRYWATNOŚĆ | KONTAKT
R                E                K                L                A                M                A
BIESZCZADY - HOTELE, PENSJONATY, DOMKI - NOCLEGI W BIESZCZADACH

Wybierz region
Wybierz rodzaj obiektu
Wybierz miejscowość
Inne oferty
BIESZCZADY NOCLEGI


Noclegi Bieszczady
Domki Bieszczady
Agroturystyka
Chaty Bieszczady
Pensjonaty Bieszczady
Hotele Bieszczady
Pokoje Bieszczady
Ośrodki wypoczynkowe
Schroniska Bieszczady
Pola namiotowe
Restauracje Bieszczady

WSTĘP

Wszystkie artykuły
Historia Bieszczadów
Świątynie i cmentarze
Żydzi i kirkuty
Flora Bieszczadów
Fauna Bieszczadów
Ciekawe miejsca i obiekty
Trasy, szlaki i ścieżki
Informacje praktyczne
Zima w Bieszczadach
Bieszczady Wschodnie
GALERIA ZDJĘĆ

Galerie bieszczadzkie

Krajobrazy bieszczadzkie
Miejsca w Bieszczadach
Miejscowości
Bieszczadzka przyroda
Stare galerie

NOCLEGI BIESZCZADY
Noclegi Cisna
Noclegi Polańczyk
Noclegi Solina
Noclegi Ustrzyki Górne
Noclegi Wetlina
Noclegi Wołkowyja

ROZKŁAD JAZDY

Baligród
Lesko - dworzec
Sanok - dworzec
Ustrzyki D. - dworzec
Wołosate
Zagórz - dworzec

Więcej MiejscowościINFORMATOR
Podręczne informacje
Bieszczady Grupa GOPR
BdPN
Świątynie - nabożeństwa
Przewodnicy
Ciekawe strony

MAPY ONLINE

Mapy współczesne

Bieszczady Wysokie 1:40
Okolice Baligrodu 1:25
Jezioro Solińskie 1:25
G. Sanocko-Turczańskie
Pogórze Przemyskie 1:75
Bieszczady Wschodnie

Mapy historyczne

Bieszczady Zachodnie
Pikuj - mapa 1937 1:100
Ruskie - 1:75
Turka - 1:75
Wielki Berezny - 1:75
Niżny Warecki - 1:75
Tuchla - 1:75
Użgorod - 1:75
Seredne - 1:75
Svaliava - 1:75
Volove (Miżhirja) - 1:75
Porohy - 1:75

TURYSTYKA

Opisy miejscowości
Szlaki turystyczne
Ścieżki przyrodnicze
Trasy samochodowe
Szlakiem ikon ok Sanoka
Ciekawe miejsca
Ekomuzeum Hołe
Młyny i tartaki wodne
Muzeum Przyrodnicze
Skansen w Sanoku
Sine Wiry
Łopienka
Jezioro Solińskie
Połonina Wetlińska
Więcej
Cerkwie i kościoły
Bieszczadzka Kolejka
Bukovske Vrchy
Mapy i literatura
Reportaże i wyprawy

OFERTY TURYSTYCZNE

Galerie i muzea
Konie w Bieszczadach
Narty w Bieszczadach
Przewodnicy
Produkt lokalny
Inne oferty
Nieruchomości
Karpaty ukraińskie

KSIĘGARNIA


Księgarnia wyd. Ruthenus
Wyd. Bezdroża - Bieszczady
Wyd. Bezdroża - Góry
REKLAMA
SERWIS

Kontakt

POLECAMY


Zapoznaj się z zawartością portalu bieszczady.net.pl i zobacz, jakie atrakcje mogą zaproponować Ci Bieszczady. Prezentujemy warte uwagi noclegi w niezwykle malowniczych bieszczadzkich miejscowościach, takich jak Polańczyk, Cisna czy Wetlina. Dysponujemy bogatą bazą sprawdzonych obiektów noclegowych. Z nami łatwo znajdziesz domki wypoczynkowe, pensjonaty, schroniska i inne kwatery odpowiadające Twoim wymaganiom.

Solina.info.pl
polecamy w bieszczadach POLECAMY


Twoja wyszukiwarka
Bieszczady aktualności ARTYKUŁY I AKTUALNOŚCI
<< Poprzednia 1 2 3198 199 200 Nastepna >>

X Bies Czad Blues 2015-07-16 15:05:15 CEST

Dzięki Waszej dotychczasowej obecności i wsparciu blues stał się nierozerwalną częścią bieszczadzkiego krajobrazu, chociaż region ten oddalony jest od dużych ośrodków miejskich i ważnych wydarzeń artystycznych. Duże zainteresowanie imprezą cieszy nas niezmiernie, utwierdzając w przekonaniu o potrzebie jej organizacji.Jako, że to jubileusz nasz program na ten rok jest obszerniejszy. Na scenie zobaczycie aż 8 wykonawców, bluesotekę poprowadzi zakręcony pozytywnie na muzykę Andrzej Jerzyk, całość okrasimy fotografiami ze świata muzycznego, a bawić będziemy się każdego dnia do białego rana.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Kolekcjonowanie sztuki w praktyce - Ursa Maior, Uherce Mineralne 2015-07-16 14:21:27 CEST

Zapraszamy serdecznie na pierwsze spotkanie kolekcjonerskie w Ursa Maior, organizowane przez Pragalerię – galerię i dom aukcyjny z Warszawy. Spotkanie zatytułowane „Kolekcjonowanie sztuki w praktyce” odbędzie się 25 lipca 2015 r. i przeznaczone jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani sztuką i już kolekcjonują, ale przede wszystkim dla tych, którzy nigdy nie mieli styku z rynkiem sztuki, a podejrzewają u siebie chęć oglądania wystaw, spotykania artystów, a być może nawet kupienia jakiejś ich pracy.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

XV Dni Gminy Cisna 2015-07-10 19:59:23 CEST

18-19 lipca 2015 stadion Orlik w Cisnej.

Jak zwykle w trzeci weekend lipca Gmina Cisna zaprasza na swoje święto. W tym roku to już piętnasta, jubileuszowa edycja Dni Gminy Cisna. Impreza kultywuje kulturalne tradycje regionu, integruje mieszkańców Podkarpacia oraz promuje region wśród turystów licznie napływających w sezonie letnim w Bieszczady.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

"Ścieżką przez las" - nowy program telewizyjny 2015-07-10 19:51:51 CEST

Już 15 lipca będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego programu TVP Rzeszów, realizowanego we współpracy z Lasami Państwowymi. Kolejne odcinki będą emitowane w środy na antenie TVP Rzeszów i w czwartki na antenie TVP Regionalna. Cykl będzie prezentował turystyczne atrakcje dostępne na wakacyjnych szlakach w lasach Polski. Rozpoczyna się konnym rajdem przez Beskid Niski, z mocnym akcentem na temat koników huculskich, tak chętnie używanych w górach. Realizatorzy programu odwiedzili konne trasy w Nadleśnictwie Rymanów i stado hucułów w Zakładzie Doświadczalnym Instytutu Zootechniki w Odrzechowej.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Odnowili pomnik Harasymowicza 2015-07-10 19:45:15 CEST

Od jakiegoś czasu turyści zmierzający na Połoninę Wetlińską od Przełęczy Wyżnej mijają odnowiony pomnik Jerzego Harasymowicza - piewcy gór, którego prochy rozsypane zostały nad Bieszczadami w 1999 roku. Dwa głazy spięte motywem cerkiewnej bani uważane są przez wielu za symboliczny grób poety.Z inicjatywą wyszli leśnicy i goprowcy, którzy zebrali środki niezbędne na przywrócenie pomnikowi dawnego blasku. Prace renowacyjne wykonał Roman Dawidziak, ratownik GB GOPR i jednocześnie konserwator zabytków. Stare tablice dłubane w lipowych deskach zastąpiono dębowymi, autorstwa Grzegorza Tomkowicza.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Selfie w Bieszczadach przy żółto-niebieskim słupku może trochę kosztować ;) 2015-07-10 18:40:53 CEST

Czasami ich to kosztuje troszeczkę, a czasami - tylko dostają pouczenie ;) 9 lipca w rejonie masywu góry Rozsypaniec na Przełęczy Bukowskiej w Bieszczadach funkcjonariusze Straży Granicznej z Ustrzyk Górnych ukarali turystę z Warszawy mandatem karnym za nielegalne przekroczenie granicy z Polski na Ukrainę i z powrotem. Podobnie zdarzenia ostatnio miały miejsce: 10 lipca, 5 i 6 czerwca w rejonie znaku granicznego nr 13, gdzie w pasie drogi granicznej przebiega szlak turystyczny od góry Wielka Rawka do Krzemieńca.

skomentuj komentarze: 2 | wyslij znajomemu | wiecej |

Dzika Kuchnia z URSĄ i Biwakiem z Radiem Rzeszów 2015-06-26 11:03:07 CEST

W najbliższy wtorek, 30 czerwca 2015 r., w Centrum Ursa Maior w Uhercach Mineralnych, odbędzie się druga edycja fantastycznej imprezy „POSMAKUJ Dzikiej Kuchni z URSĄ”. Wstęp wolny, zaczynamy o 9.00. Potrawy i piwo za odpłatnością. Potrawy sporządzone z dzikich roślin, warzyw, grzybów i owoców będą łączone z piwami warzonymi przez Bieszczadzką Wytwórnię Piwa. Imprezę uświetni wizyta Biwaku z Radiem Rzeszów, które przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia! Tym razem cztery żywioły połączą się w jedyne i niespotykane wcześniej menu:

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Warsztaty w Cisnej i Wetlinie 2015-06-16 09:36:01 CEST

Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty ceramiczne i gobeliniarskie. Warsztaty ceramiczne odbywają się w każdy poniedziałek i w wtorek o godzinie 16:00 w ramach projektu „Pasujemy do siebie jak puzzle” i finansowane są przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. W ramach tego samego projektu 18 czerwca 2015 r. o godzinie 16:00 w remizie w Wetlinie odbędą się warsztaty gobeliniarskie. W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy chętni niezależnie od wieku.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Nielegalni Imigranci w Ustrzykach Górnych 2015-06-16 09:17:56 CEST

12 czerwca funkcjonariusze Straży Granicznej z Ustrzyk Górnych zatrzymali 6-osobową grupę nielegalnych imigrantów i ich przewodnika, którzy pieszo przekroczyli granicę polsko-ukraińską w Bieszczadach. W ciągu ostatniego tygodnia to już kolejni imigranci zatrzymani na tzw. "zielonej granicy" na Podkarpaciu.

Imigranci wraz z przewodnikiem zostali zatrzymani w trudnym i wymagającym rejonie Bieszczad, na wysokości około tysiąca metrów n.p.m., w rejonie miejscowości Brzegi Górne. Prowadzone tam przez Straż Graniczną działania związane z przeszukaniem terenu i zatrzymaniem trwały kilka godzin, bowiem tuż po przekroczeniu granicy, grupa podzieliła się i ukryła w lesie.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu | wiecej |

Wyżej niż połonina. Saga w VI aktach 2015-05-17 08:27:16 CEST

Rzeszowski Teatr im. Wandy Siemaszkowej zaprasza na swój najnowszy bieszczadzki projekt - przedstawienie „Wyżej niż połonina. Saga w VI aktach” Przedstawienie w reżyserii Tomasza Żaka otwiera nową przestrzeń artystyczną, którą w nowej strategii „Siemaszkowej” określa klasyczne pojęcie „genius loci”. „Wyżej niż połonina” jest to historia zarazem tragiczna i wesoła, wypełniona śpiewem, zakręcona bieszczadzkimi biesami. Zagrane i zaśpiewane widowisko zaczerpnięte z życia legendarnych zakapiorów bieszczadzkich.

<< Poprzednia 1 2 3198 199 200 Nastepna >>


Wszystkie zdjęcia na stronie "www.bieszczady.net.pl" oraz na stronach w domenie bieszczady.net.pl jak i witrynach administrowanych przez nasz serwis są chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji. © Bieszczadzki Serwis Internetowy 2001 - 2012. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Serwis Bieszczady.net.pl używa plików typu cookies do poprawnego działania strony, w celach statystycznych, reklamowych, oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu Bieszczady.net.pl, bez zmian ustawień w używanej przez Państwa przeglądarce internetowej oznacza zgodę na wykorzystywanie technologii cookies i zapisywanie ich w pamięci Państwa urządzenia zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.REKLAMA


NOWOŚĆ


Wersja online
ZOBACZ

Wersja papierowa
KUP

REKLAMA
PARTNERZY
Portal Karpacki
SRWiO Wetlina
SPALA24.PL
[więcej ...]

Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady aktualności POLECAMY
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy
Bieszczady polecamy