Witamy Państwa w turystycznej miejscowości Zawóz, położonej nad samym Jeziorem Solińskim i zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego Nowy Dwór.

Nowo wybudowany dom o powierzchni 400 m2 w całości przeznaczony do dyspozycji turystów. Oferujemy 30 miejsc noclegowych, w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Każdy z pokoi posiada łazienkę oraz TV. Na parterze znajduje się duży salon z TV SAT, kuchnia w pełni wyposażona, pokoje. Na piętrze znajdują się pokoje - sypialnie Dom posiada 2 kondygnacje. Posesja zlokalizowana jest na ogrodzonym terenie, na terenie posesji przygotowano bezpieczne miejsce parkingowe, dodatkowo istnieje możliwość grilowania oraz rozpalenia ogniska.

Na miejscu istnieje możliwość zamówienia pełnego wyżywienia. Dodatkowym atutem jest lokalizacja naszego domu. 350 metrów od naszej posesji znajduje się Jezioro Solińskie.

Dysponujemy także własną wypożyczalnią sprzetu pływającego, znajdującą się 1 km od naszego obiektu. Dla naszych gości oferujemy preferencyjne ceny na wypożyczenie rowerów wodnych. Posiadamy własny bar, obok którego znajduję się plaża.

Obsługujemy wszelkie grupy zorganizowane oraz organizujemy róznego typu imprezy i spotkania okolicznościowe takie jak: sylwestry, spotkania okolicznościowe, imprezy integracyjne, ogniska i biesiady.

W miejscowości znajdują sie liczne wypożyczalnie sprzętu pływającego, bar, sklep.

Zapraszamy do naszego obiektu turystycznego przez cały rok. W naszych progach każdy gośc traktowany jest indywidualnie. Z nami odpoczniesz we wspaniałej atmosferze, wokół panującej ciszy.

Zapraszamy również do drugiego naszego obiektu noclegowego, komfortowe i nowe Domki nad samym Jeziorem Solińskim - Domki U SZUMANA !!!

OFERTA CENOWA:
Cena za nocleg w sezonie: 35 - 40 zł
Rabaty dla dzieci
Poza sezonem istnieje możliwość negocjacji ceny

Nr konta 30 2030 0045 1130 0000 1512 9110

KONTAKT
tel. 516 115 057, 509 619 803

Agroturystyka NOWY DWÓR
Bolesław i Maria Szumańscy
Zawóz 108, 38-613 Wołkowyja

e-mail: szumanskibolo@wp.pl