EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

ATRAKCJE

Miejscowość położna jest wśród gór, w malowniczej Dolinie Sanu usytuowanej pomiędzy pasmem Połonin, a pasmem Otrytu . Do dyspozycji gości oferujemy 25ha terenu, co stwarza możliwość rajdów konnych.

Organizujemy ogniska - pieczenie barana, biesiadowanie, zimą kuligi. Po sąsiedzku jazda konna. Posiadamy własne stawy z pstrągami oraz bezpośrednie sąsiedztwo Sanu - stwarza to możliwość kąpieli i wyśmienitej zabawy w czystej, górskiej wodzie. W obrębie obiektu obecne zwierzęta hodowlane m.in. kozy, owce, króliki, koty, psy - goście mogą uczestniczyć w opiece nad zwierzętami oraz w sianokosach.

Chmiel usytuowany jest w sercu Bieszczad - co pozwala na wejścia na główne, a zarazem najpiękniejsze szlaki i podziwianie wyjątkowo urokliwych Połonin (latem obfitujących w jagody i rzadkie gatunki roślin) - organizujemy przewodnictwo po górach. Bieszczadzka złota jesień przyciąga gamą barw, zasobnością lasów w grzyby i dzwiękiem rykowiska jeleni.

Jako odskocznia od górskich wędrówek organizujemy wycieczki do Lwowa, na Węgry i Słowację. Wśród najmłodszych popularnością cieszą się przejażdżki bieszczadzką kolejką wąskotorową. Dla miłośników architektury, przez Chmiel przebiega szlak architektury drewnianej (obecna jest tutaj zabytkowa cerkiew) Przy obiekcie znajduje się boisko do siatkówki i plac zabaw.

OFERTA

Oferujemy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łązienkami oraz w 2 domkach turystycznych (4 i 5-osobowym).

CENNIK

 • Nocleg w pokoju 2-osobowym: 70 zł / doba od osoby,
 • Nocleg w pokoju 3, 4-osobowym: 60 zł /doba od osoby,
 • Wyżywienie:
  - śniadanie w formie szwedzkiego stołu 25 zł (tylko dla grup zorganizowanych)
  - obiadokolacja 35 zł
 • Zwierzęta domowe (pies) 20 zł / doba
 • Opłata klimatyczna 1,60zł / doba

  Do dyspozycji salon z kominkiem i tv, wyposażona kuchnia, miejsce na grill oraz ognisko, boisko do siatkówki i plac zabaw.

  Internet WiFi na terenie całego obiektu i w pokojach

  Istnieje możliwość wykupienia obiadów jak również całodziennego wyżywienia.
  Ponadto serwujemy pstrągi z własnych stawów (smażone oraz wędzone) Obsługujemy grupy zorganizowane, zielone szkoły, wycieczki, imprezy integracyjne i sylwestrowe

  KONTAKT REZERWACJE

  BIESZCZADY - EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE
  Maria i Zbigniew Lula
  Chmiel 29
  38-713 Lutowiska
  tel. (13) 461 08 39
  tel. kom. 601 916 297
  e-mail: [email protected]
  www.bieszczady.net.pl/podotrytem

  Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% pobytu na podany numer konta:

  B.B.S. Ustrzyki Dolne
  Maria i Zbigniew Lula, Chmiel 29, 38-713 Lutowiska

  91 8621 0007 3001 0010 6382 0001

  Zadatek nie podlega zwrotowi !!!