Dom dla gości
Ustrzyki Dolne Miasto powiatowe nad rzeką Strwiąż, w północno-wschodnim krańcu Bieszczadów (ponad 10 000 mieszk.). Znaczący ośrodek handlowo-usługowy i turystyczno-sportowy. Stacja PKP, pociągi linii Zagórz - Krościenko i do Chyrowa na Ukrainie. Liczne połączenia autobusowe z Leskiem i Sanokiem i Ustrzykami Górnymi, a także m.in. Rzeszowem, Przemyślem, Soliną oraz większością miejscowości we wschodniej części Bieszczadów.

W Ustrzykach Dolnych znajduje się wiele restauracji i mniejsze placówki gastronomiczne. Dwa kąpieliska, kilka wyciągów narciarskich (najdłuższy na Kamienną Lawortę, dł. 970 m. Dwa kościoły rzymskokatolickie, cerkiew greckokatolicka i inne atrakcje turystyczne.

Z Ustrzyk wybiega szlak przez Równię i Teleśnicę Oszwarową do Polany. Od dworca PKS wyznakowano okrężne trasy spacerowe: na Małego Króla i Kamienną Lawortę (kwadraty biało-czerwone, czas przejścia 4 godz.) oraz na Gromadzyn (kwadraty biało-żółte, czas przejścia 2 godz.).

OFERUJEMY:
Posesja położona blisko lasu, wyciągi narciarskie w odległości do 1km, basen, kryta pływalnia ze zjeżdżalnią, sauna i siłownia. W sąsiedztwie góra dla paralotni oraz wyciąg krzesełkowy. Bliska odległość do centrum Ustrzyk Dolnych.

22 miejsca noclegowe
cena za miejsce od 40 - 45 zł.
pokoje 2 i 4- osobowe z łazienkami
1 apartament 4 osobowy
w pokojach TV sat, radio i lodówka
parking samochodowy zamykany na noc
teren ogrodzony
możliwość zamówienia wyżywienia
wieczory przy ognisku lub grillu
na miejscu instruktor narciarski
wycieczki rowerowe i piesze z przewodnikiem
stół do tenisa, dart-lotki

ZAPRASZAMY !!!

KONTAKT

Pokoje Gościnne
Magdalena Stupak

ul. Nadgórna 69
38-700 Ustrzyki Dolne

tel/fax. 013 461 17 09
tel. 692 798 585

www.bieszczady.net.pl/stupak
projekt
www.bieszczady.net.pl