ZAPRASZAMY W BIESZCZADY
DO GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO „SZYMKÓWKA” W CISNEJ


Jeżeli wypocząć w BIESZCZADACH, to tylko w Cisnej w „SZYMKÓWCE” u Anny i Krzysztofa Antoniszaków.

Swoim gościom zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, wyposażonymi w TV. Do dyspozycji gości w naszym domu znajduje się karczma, salon kominkowy oraz weranda na niepogodę. W karczmie przygotowane są potrawy z regionu wg przepisów z Książki Kucharskiej Bojkowszczyzny i Łemkowszczyzny autorstwa właściciela Szymkówki. Ponadto wieczorami można posłuchać w karczmie gawęd o historii Bieszczadu i zapoznać się z treścią książek autorstwa również Krzysztofa Antoniszaka o szczególnych urokach ziemi na której wypoczywacie.

Właściciele posiadają uprawnienia przewodników, przodowników, potwierdzają zdobyte punkty do kśiążeczek GOT jak również opracowują trasy turystyczne dla zmotoryzowanych gości z uwzględnieniem najciekawszych zakątków tej ziemi.

Przyjmujemy grupy do 30 osób i na ich życzenie przygotowujemy regionalne potrawy z baraniny, prosiaka, koziny oraz dziczyzny czy też rożnego rodzaju ryb według starodawnych receptur np. pstrąg z miodem, chrzanem grzybami itp. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia licencji wędkarskiej PZW. Posiadamy ciekawe zbiory dot. historii Bieszczad i Cisnej. Istnieje możliwość wypożyczenia łódki z przyczepką.

Oferujemy zorganizowanym grupom pobyt świąteczny i sylwestrowy.

Istnieje możliwość negocjacji cen dla grup przy dłuższym pobycie.

KONTAKT REZERWACJE

Anna i Krzysztof Antoniszak
Cisna 54
38-607 Cisna
tel. 013 468 64 36,
kom. 0696 585 410, 0608 156 174
email: [email protected]

© www.bieszczady.net.pl Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.net.pl chronione są prawem autorskim.