NOCLEGI TAJEMNICZA KRAINA

Szukasz miejsca na miłe wakacje z rodziną? Chcesz urlop spędzić razem ze swoim przyjaciółmi w atrakcyjnym miejscu? A może pragniesz samotnie odkrywać nowe miejsca?

W każdym przypadku Bieszczady stanowią znakomity cel! Wczasy, czy też wakacje w Bieszczadach to dla wielu czas niezwykle ciekawy, radosny oraz pełnym niezapomnianych wrażeń. Zanim jednakże rozpoczniesz poznawania tej wyjątkowej krainy, dobrze jest znaleŸć właściwe miejsce na nocleg, dzięki czemu wczasy w Bieszczadach będą naprawdę udane.

TAJEMNICZA KRAINA to obiekt, który potrafi zachwycić każdego. Tworząc to miejsce zadbaliśmy, aby zarówno jego wnętrza, jak również otoczenie były wygodne, przytulne oraz funkcjonalne. Goście przybywający do nas samochodami mają zapewnione miejsca na przestronnym i oświetlonym parkingu. Wieczory spędzać można przy specjalnie przygotowanym miejscu na ognisko bądŸ grillu.Przy obiekcie znajduje się piękny i duży plac zabaw dla dzieci.

Wnętrza naszego obiektu są przyjazne oraz funkcjonalne. Oferujemy pokoje 2 i 3 osobowe. Łazienka, telewizja oraz bezprzewodowy Internet są dostępne w naszym obiekcie.Nasz obiekt znajduje się w malowniczej wsi – Strzebowiska. Bez względu na porę roku, stanowi ona idealne miejsce na wczasy w Bieszczadach. Z racji swojego usytuowania, wieś ta jest bardzo atrakcyjna pod względem widokowym. Z okien naszych obiektów podziwiać można piękne krajobrazy, w tym całą panoramę Bieszczadów Wysokich. Dojazd do Strzebowisk jest bardzo wygodny – Strzebowiska znajdują się bezpośrednio przy bieszczadzkiej obwodnicy

Wakacje w Bieszczadach – jak można ciekawie spędzić czas w Bieszczadach. Osoby preferujące „słodkie leniuchowanie” znajdą u nas idealne ku temu warunki. Zachęcamy również niezwykle gorąco do zapoznania się z atrakcjami, jakie czekają na turystów w bieszczadzkiej krainie. Nie trzeba od razu zdobywać Tarnicy, chociaż widoki z niej są przepiękne, szczególnie w bezchmurne dni. Można na początek zdecydować się na wędrówkę Połoniną Wetlińską. Jesteśmy przekonani, że minimalny trud, jaki trzeba włożyć w wejście na połoninę, zrekompensują krajobrazy, jakie będzie można stamtąd podziwiać. Falujące na wietrze trawy, niespotykana gdzie indziej fauna i flora, i wolność...

Inne wrażenia czekają na osoby wybierające się nad Solinę. Ten ogromny zbiornik wodny stanowi miejsce, które pokocha każdy miłośnik wypoczynku nad wodą. Kajaki czy też łódki, żeglowanie, rejs statkiem bądŸ wędkowanie… Możliwości są ogromne! Jeśli spędzacie wakacje w Bieszczadach z małymi dziećmi, warto odwiedzić leśne mini zoo w Lisznej. Maluchy (rodzice pewnie też) ucieszą się z okazji bliskiego spotkanie z sarną czy jeleniem oraz na niepowtarzalną szansę karmienia ich wprost z ręki. Wczasy w Bieszczadach to także szansa na odwiedzenie Ukrainy i Lwowa. Z wielu miejsc w Bieszczadach, w tym także ze Strzebowisk, kursują tam liczne busy.

Zapraszamy zatem w Bieszczady- TAJEMNICZA KRAINA TO JEST MIEJSCE DLA WAS !!!

REZERWACJA i CENY

Rezerwacje przyjmujemy:
telefonicznie pod numerem 691 296 018
emailem pod adresem: 11139@poczta.onet.pl

TAJEMNICZA KRAINA - MONIKA ZUBEK
STRZEBOWISKA 42, 38-608 WETLINA
tel 691 296 018

e-mail: 11139@poczta.onet.pl