DOMKI I POKOJE U ADAMA BUKOWIEC BIESZCZADY


OFERTA

Serdecznie zapraszamy w Bieszczady do gospodarstwa agroturystycznego "U Adama". Bukowiec to spokojna i malownicza miejscowość nad rzek± Solink±, przy zalewie Solińskim, z pięknym widokiem na górę Kiczorę.

Oferujemy Państwu TANIE NOCLEGI w pokojach 2,3 osobowych, apartamentach oraz domkach letniskowych, wyposażonych w aneksy kuchenne, łazienki i tv.

Do Państwa dyspozycji posiadamy miejsce na ognisko lub grilla, parking oraz plac zabaw dla dzieci. To doskonałe miejsce do wypoczynku i ucieczki od miejskiego zgiełku. ZAPRASZAMY CAŁY ROK!

Dodatkowe informacje:

Idealne miejsce do odpoczynku gdyż wszędzie jest blisko:

 • Polańczyk 11 km
 • Solina 14 km
 • Cisna 14 km
 • Dlaczego warto wypoczywać U Nas w Bieszczadach:

  Nasze gospodarstwo znajduje się przy trasie małej obwodnicy bieszczadzkiej, jest to doskonała baza wypadowa w okolice jeziora Solińskiego jak i w wyższe partie gór. Bieszczady to przede wszystkim las (70%), ale także gęsta sieć rzek i potoków górskich o krystalicznym blasku. Widokowe wzniesienia i grzbiety górskie z rozległ± panoram± na bieszczadzkie jeziora, przyci±gaj± od dawna miłośników wypoczynku, fotografików, malarzy, myśliwych, wędkarzy i wielu innych poszukuj±cych ciszy i spokoju. O każdej porze roku można U Nas ciekawie wypocz±ć.

  Wiosna wita przybyszów kobiercami kwiatów, niezliczonymi odcieniami świeżej soczystej zieleni, świergotem ptaków i rześkim górskim powietrzem. W upalne lato, rzeki, strumienie górskie, akweny wodne i cieniste połacie lasów chroni± przed słonecznym żarem. Okres ten to doskonała pora dla amatorów sportów wodnych, żeglarzy, wioślarzy i wędkarzy. W tutejszych lasach występuje wiele gatunków grzybów, których mnogość może zaskoczyć nie jednego z was.

  U schyłku lata, nastaje ciepła, złota jesień z charakterystycznym, różnobarwnym odcieniem żółci i czerwieni, i jest to najpiękniejsza pora roku w Bieszczadach. Zaczyna się wówczas okres godowy jelenia karpackiego, którego porykiwania może nasłuchiwać nie tylko miłośnik polowań ale również zwykły obserwator dzikiej przyrody.

  Bieszczadzka zima daje możliwość wykazania się miłośnikom "białego szaleństwa" na pobliskich wyci±gach narciarskich. Stoki, to nie jedyna zimowa atrakcja, organizowane s± kuligi kończ±ce się biesiad± przy ognisku. U nas wypoczniesz o każdej porze roku według gustu i zainteresowań. Zapraszamy Cały Rok.

  W okolicy istnieje możliwość: grzybobrania, zbierania jagód, łowienia ryb, wędrówki po pieszych szlakach turystycznych, wypożyczenia sprzętu wodnego i pływania po jeziorze Solińskim (4 km), jazdy konno oraz przejazdy bryczk± (1 km), w zimie kuligi oraz ogniska a także wiele innych ciekawych atrakcji.


  CENNIK

 • Cena za domek: 150 zł
 • Cena za domek w terminie od 1 września zapłacisz tylko 120 zł za dobę (przy długich pobytach negocjuj cenę)
 • Cena noclegu w naszym gospodarstwie: 30 zł za osobę za dobę
 • Cena noclegu od 1 września zapłacisz tylko 25 zł/osoba za dobę
 • Więcej szczegółów dostępnych podczas kontaktu telefonicznego.

  Wolne terminy:
  Posiadamy wolne terminy, dlatego proszę o kontakt telefoniczny w sprawie rezerwacji.


  KONTAKT REZERWACJE

  Adam D±browolski
  38-613 Bukowiec 47
  tel. 0 603 860 180
  www.bieszczady.net.pl/uadama  © www.bieszczady.net.pl Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.net.pl chronione s± prawem autorskim.