Bieszczady Ustrzyki Górne: Czart Granie już za chwilę

IX Jesienne Czart Granie – impreza z cyklu spotkań organizowanych na krańcu polski niegdyś poza sezonem turystycznym dla ludzi kochających góry jak i całe otoczenie z nimi związane. CZART Granie, czyli Ciepłe, Zapieckowo, Artystyczne, Rozrywkowo Turystyczne Granie, to cykliczna, tego roku odbywająca się 12 oraz 13 października., która po raz dziewiąty odbędzie się w Bieszczadach, a zawsze w drugi weekend października. Zorganizujemy jak zawsze dużą watrę a dla wytrwałych będą czekały pieczone ziemniaki i przy dźwiękach gitary oraz gawędy spędzimy mile czas poznając się nawzajem.<
Program tegorocznej imprezy jak co roku nie jest do końca znany, gdyż to wy jesteście organizatorami imprezy – oddajemy mikrofon turystom, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia, zarecytowania czy zaśpiewania.

Na tą chwilę zgłosiło się już kilku muzyków indywidualnych, zapraszamy więcej indywidualnych muzyków jak i również kapele na naszą wspólną scenę w myśl hasła imprezy: „Weź gitarę, zagraj z nami!”

Zgłosili się już ludzie którzy pokarzą ciekawe ujęcia foto Bieszczadów. Mam nadzieję że dotrze do Nas Tadeusz Międlar z wikliną, pojawią się ludzie malujący ikony, ludzie produkujący świece z wosku pszczelego.

Zapraszamy oczywiście innych wystawców z produktami regionalnymi, muzyków czy poetów do wspólnej wystawy oraz zabawy, kontakt: 609620565.

Głównym celem imprezy jest wspólne spędzenie czasu przy piosence turystycznej, poezji śpiewanej, a wszystko to w otoczce wystaw i sztuk różnych.<

CZART KONKURSY:

 Konkurs na wolnego wokalistę lub zespół występujący u Nas, tematyka piosenek – „regionalna”  Konkurs, pomysł na LOGO ZAJAZDU POD CARYŃSKĄ

Dla chętnych wziąć udział przewidziane nagrody.
Informacja dla chętnych: nie trzeba się zapisywać nie ma żadnych formalności, przyjdź i zabaw się z nami!!!

Organizacyjnie:

12.10.2012

Spotkanie przy kominku w Zajeździe Pod Caryńską wieczorową porą – próba gitar.

Oglądanie gwiazd w Bieszczadach poprzez teleskop Sky-Watcher Dobson 8″ – dzięki uprzejmości stałego uczestnika imprezy, Hera, który dzieli się z nami swoją nową pasją.

13.10.2012

W godzinach południowych wyjście w góry.

Oglądanie słońca przez teleskop Dobson.

Start godzina 18.00

Przywitanie gości, rozpoczęcie grania. W między czasie niespodzianka kulinarna zajazdu.

Godzina 23.00

Rozstrzygnięcie konkursu muzycznego oraz pomysł na LOGO ZAJAZDU POD CARYŃSKĄ.

Granie do późnych godzin nocnych

Na miejscu oprócz potraw przygotowanych w Zajeździe Pod Caryńską będzie można zjeść kiełbaskę z ogniska, czy pieczonego ziemniaka do późnych godzin wieczornych.

. Noclegi można znaleźć na stronach:

www.bieszczady.net.pl
Lub wpisując w wyszukiwarce kwatery Ustrzyki Górne

Organizatorzy/ Sponsorzy/ Wspierający bieszczadzkie Czart Granie:
– Zajazd pod Caryńską
– Wydawnictwo Ruthenus z Krosna
– Pub Anomalia z Rzeszowa
– firma CZAKMUSIC

portale:

– www.bieszczady.net.pl
– www.karpaty.travel.pl
– www.spala.24.pl

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...