Bieszczadzka kolęda - Aleksandra Rak

Bieszczadzka kolęda – Aleksandra Rak

Kilka dni temu ukazał się czwarty tom serii literatury obyczajowej Pensjonat na wzgórzu – „Bieszczadzka kolęda” Aleksandry Rak. Świąteczno-zimowa powieść obyczajowa osadzona w bieszczadzkim „Pensjonacie na wzgórzu”. Premiera IV tomu powieści odbyła się 12 października 2022r.

Patrycja i Martyna planują wigilię w pensjonacie na wzgórzu. Chcą spędzić rodzinne święta w gronie najbliższych. Czy rodzinne święta w bieszczadzkim pensjonacie wzmocnią siostrzane więzi? Otulona śniegiem opowieść o skomplikowanych relacjach rodzinnych w pensjonacie w Bieszczadach.

Patrycja zarządza przyszpitalnym hotelem, gdzie zajmuje się rodzinami chorych. Poznaje tam Erika – Szweda, którego brat właśnie przeszedł operację po wypadku w górach. Mężczyzna z dnia na dzień coraz bardziej intryguje Patrycję. Martyna kontynuuje swoją karierę architektki wnętrz, próbując dzielić czas między rodzicielstwo a związek z Bartoszem. Klaudia prowadzi rodzinny pensjonat, jednak wcale nie ma ochoty na spędzenie świąt z rodziną. Siostry, zajęte własnym życiem, nie dostrzegają, że dzieje się z nią coś złego…

Dlaczego Klaudia odsuwa się od bliskich?
Czy siostrom uda się mimo wszystko spędzić te święta razem?

Czwarta część serii obyczajowej Pensjonat na wzgórzu. Pełna emocji opowieść o skomplikowanych relacjach i o sile, jaką daje rodzina.

Bieszczadzka kolęda - Aleksandra Rak

IV tom „Pensjonatu na wzgórzu” – „Bieszczadzka kolęda” Aleksandry Rak

Tytuł: Bieszczadzka kolęda
Autor: Aleksandra Rak
Liczba stron: 320
Okładka miękka
Wydawnictwo Dragon
Data premiery: 2022-10-12

Bieszczadzka kolęda - Aleksandra Rak
Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...