Bieszczadzkie Chaty w Dolinie Sanu

Zapraszamy do spędzenia wakacji w jednej z 3 komfortowych, drewnianych chat przygotowanych do Państwa dyspozycji. Nasze Chaty znajdują się w miejscowoœci Zatwarnica, w Bieszczadach Wysokich, w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, a wierzymy że każdy znajdzie coś dla siebie.

Z terenu naszego 30 hektarowego gospodarstwa rozpościera się widok na Połoninę Wetlińską i pasmo Otrytu, a z okien naszych domków i nie tylko można podglądać dzikie zwierzęta i rzadkie gatunki ptaków. Jesteśmy gospodarstwem ekologicznym i można u nas nabyć jajka, twaróg, mleko i miód.

Każdy turysta znajdzie tutaj coś dla siebie. Zarówno poszukujący ciszy i spokoju jak również spragniony aktywnego wypoczynku. Miejsce zachwyca pięknem krajobrazu, wspaniałymi widokami, oraz wieloma atrakcjami turystycznymi. ą

Zapraszamy do naszych chat przez cały rok, gwarantujemy Państwu wypoczynek w jednym z najpiękniejszych regionów Polski, atrakcyjne warunki pobytu, oraz tradycyjną polską gościnność.

 6 miejsc noclegowych
 Salon, 3-sypialnie
 Aneks kuchenny, łazienka
 Cena - 300 zł/doba
 +++ [Pełna oferta]

 12 miejsc noclegowych
 2-Salon, 4-sypialnie
 2-Aneks kuchenny
 Cena - 500 zł/doba
 +++ [Pełna oferta]

 12 miejsc noclegowych
 Salon, sypialnie
 Aneks kuchenny
 Cena - 500 zł/doba
 +++ [Pełna oferta]

Witamy | Domek | Dom | Chata | Atrakcje | Rezerwacja | Dojazd
Bieszczadzkie Chaty w Dolinie Sanu
tel. 693 608 659, 662 108 977