Konkurs fotograficzny „Bieszczady…”

Stowarzyszenie WeRwA z Chełma zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Bieszczady – nie ma piękniejszych miejsc!”. Konkurs ma charakter otwarty, jedynym warunkiem jest wykonanie zdjęć w Bieszczadach. Nagrodami dla trzech najlepszych autorów zdjęć będą weekendowe pobyty dla dwóch osób (zapewnione noclegi i wyżywienie) w znanych bieszczadzkich obiektach: Modrynie w Przysłupiu, Wilczej Jamie w Smolniku i Zajeździe pod Caryńską w Ustrzykach Górnych. Będą też upominki od wydawnictwa Ruthenus.

Organizatorzy oczekują od uczestników konkursu na cztery dowolne bieszczadzkie zdjęcia, które zostaną poddane ocenie, a suma punktów zadecyduje o zajętym przez autora zdjęć miejscu. Organizatorzy dodatkowo planują również wybrać najlepsze zdjęcia w kategoriach: pejzaże, architektura, ludzie oraz fauna i flora. Przewodniczącym jury będzie prezes okręgu lubelskiego Związku Polskich Artystów Fotografików Ryszard Karczmarski, a członkami komisji znani fotograficy oraz bieszczadnicy.

Zdjęcia w dobrej rozdzielczości należy nadesłać na płycie w terminie do 20 października na adres stowarzyszenia (22-100 Chełm, ul. Kilińskiego 27). Publiczne rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce na Wieczorze Bieszczadzkim Chełmskiego Klubu Podróżników w dniu 26 października br. w kawiarni artystycznej DeCaffencja w Chełmie. Podczas imprezy finałowej z koncertem wystąpi rzeszowski zespół Żmije, znany m.in. z corocznych bieszczadzkich imprez Żmijowisko i Czart Granie. Wyróżnione prace zostaną pokazane na kilku wystawach pokonkursowych w województwie lubelskim, w tym na Mikołajkach Folkowych – największej imprezie folkowej w Lublinie.

Regulamin konkursu jest dostępny na fanpage’u Stowarzyszenia WeRwA na Facebooku. Telefon informacyjny konkursu 502 342 117.

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...