Domki z kart - Anna Ziobro

Premiera powieści Anny Ziobro – „Domki z kart”

Już 6 września premiera najnowszej powieści Anny Ziobro – „Domki z kart”. Książka zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Dragon. Anna Ziobro powraca z bohaterami serii nadmorskiej i ponownie zabiera nas w nadmorską podróż, przepełnioną marzeniami i tęsknotą za tym, co utracone. Przejmująca opowieść o podążaniu za głosem serca pokazuje, że każdy zasługuje na szczęście.

Domki z kart” to III tom Serii nadmorskiej, ale można go jak najbardziej przeczytać bez znajomości poprzednich dwóch. Są tu nowi bohaterowie i nowe wątki, przy czym gdyby ktoś po przeczytaniu „Domków…” chciał wrócić do „Mojego życia…” i „Nie pozwól mi odejść”, to będzie miał troszkę spojlerów, więc jeśli cała Seria jest w czytelniczych planach, to najlepiej czytać po kolei” – mówi autorka Anna Ziobro

Pomimo nieprzyjemnych doświadczeń życiowych Lena i Marcin nie rezygnują z miłości, planując ślub. Choroba chłopaka postępuje, ale Marcin się nie poddaje. Lena nadal nie odzyskała w pełni pamięci i wciąż jest pozbawiona wspomnień sprzed wydarzeń, które ich połączyły. Granie na skrzypcach to jedna z niewielu rzeczy ocalonych z pełnej niewiadomych przeszłości.

Lenę wciąż wspiera 17-letnia Ada, młoda matka, wokół której nieustannie kręci się Leszek. Ten z kolei ma na głowie utrzymanie trzech młodszych sióstr, matki i schorowanego ojca. Wracający z zagranicy brat Ady – Sebastian, pojawia się znienacka w życiu siostry, podobnie jak i ojciec Marcina – Jan.

Co sprowadza mężczyzn do Gdańska? Czy relacja narzeczonych przetrwa tę próbę?
W III tomie poznamy dalsze losy bohaterów Serii nadmorskiej

„Obezwładniająca swą wrażliwością opowieść o młodych ludziach sięgających po marzenia. Polecam serdecznie”

Sylwia Markiewicz – pisarka

Kilka faktów o autorce – Annie Ziobro
Rzeszowianka – pracująca jako tłumacz i korektor tekstów. Miłośniczka gór z duszą samotnika

Domki z kart - Anna Ziobro

Premiera: 6 września „Domki z kart” – Anna Ziobro. Wydawnictwo Dragon

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...