Bieszczady, kościoły i msze święte wykaz.

Wykaz bieszczadzkich kościołów i godziny niedzielnych mszy świętych. Na bieżąco staramy się uzupełniać dane, lecz prosimy o sygnał, gdyby jakieś godziny uległy zmianie.

Aktualizacja 12.02.2019

MIEJSCOWOŚĆWEZWANIENIEDZIELA
Baligród Niepokalanego Poczęcia NMP 7.30; 10.30; 16.00
(maj-wrzesień: 7.00; 11.00; 16.00)
Bandrów św. Andrzeja Boboli 9.30
Berezka Wniebowzięcia NMP 11.00
Bereźnica Wyżna Narodzenia NMP 8.30
Brzegi Dolne Matki Bożej Różańcowej 7.30; 11.00
Bukowiec bł. Katoliny Kózka 9.00
Bóbrka k. Soliny Najświętszego Serca Pana Jezusa 8.30; 12.30
Chmiel św. Mikołaja 10.00
Cisna św. Stanisława niedziele i święta. 8.00; 11.15;
(wakacje od VI do VIII 17.00)
Czarna k. Ustrzyk Podwyższenia Krzyża Świętego 7.30; 11.30; 16.00
Czaszyn Podwyższenia Krzyża Świętego 8.00; 10.30
Dołżyca bł. Edmunda Bojanowskiego 8.15
Dwernik św. Michała Archanioła 08.30 (wakacje 19.00)
Górzanka Wniebowstąpienia Pańskiego 8.00; 11.00
Hoczew św. Anny 8.30; 12.00
Hoszowczyk Narodzenia NMP 8.30
Hoszów bł. Bronisławy 8.45
Jankowce – Glinne bł. Jadwigi Królowej 8.00; 11.00
Jałowe św. Mikołaja 11.15
Komańcza św. Józefa 7.00; 11.00
Komańcza –
ss. Nazaretanki
7.30; 17.00
Krościenko k. Ustrzyk Narodzenia NMP 8.00; 11.00
Krzywe Matki Bożej Łaskawej 9.15
Kulaszne Matki Bożej Nieustającej Pomocy 9.00
Lesko Nawiedzenia NMP 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00
(z wyjątkiem wakacji); 18.00
Liszna św. Antoniego z Padwy 11.30
Lutowiska św. Stanisława 7.30; 11.00
Łobozew Najświętszego Serca Pana Jezusa 8.00; 11.00
Mchawa Podwyższenia Krzyża Świętego 8.00; 11.30
Michnowiec Narodzenia św. Jana Chrzciciela 10.00
Moczary Najświętszego Serca Pana Jezusa 14.00 DPS 15.00
Muczne 11.00
Myczkowce Matki Bożej Częstochowskiej 7.30; 11.00
Myczków Matki Bożej Nieustającej Pomocy 7.30; 11.00; 15.00
Nowosiółki św. Józefa 10.00
Nowy Łupków św. Piotra i Pawła 7.30; 12.00
Olszanica Matki Bożej Pocieszenia 7.30; 10.30
Orelec św. Józefa 7.00; 11.00
Polana Przemienienia Pańskiego 8.00; 11.00 (wakacje Chrewt 15.00)
Polańczyk NMP Królowej Polski 9.30; 11.00; 16.00
(wakacje 8.00; 9.30; 11.00; 19.00)
Polańczyk – kaplica
sanatoryjna
Podwyższenia Krzyża Świętego 7.00
Postołów Podwyższenia Krzyża Świętego 10.00
Przysłup Wszystkich Świętych 9.30
Pszczeliny św. Piotra i Pawła 9.45 (wakacje 8.30; 12.00)
Rabe Świętej Rodziny 9.00
Radoszyce św. Dymitra 9.30
Rajskie św. Rafała Kalinowskiego 12.00
Roztoki Dolne św. Michała Archanioła10.00
Rzepedź św. Maksymiliana Kolbego 7.30; 10.30; 12.00
Smolnik św. Mikołaja 10.30
Smolnik Wniebowzięcia NMP 9.30
Solina św. Piotra i Pawła 9.45
Stefkowa Niepokalanego Poczęcia NMP 9.00; 12.00
Stężnica Matki Bożej Fatimskiej 9.00 (wakacje 8.15)
Średnia Wieś Narodzenia NMP 8.00; 11.30; 16.00
Tarnawa Niżna Najświętszego Serca Pana Jezusa 12.00 (wakacje 9.45)
Teleśnica Oszwarowa Matki Bożej Jasnogórskiej 9.30
Terka Matki Bożej Szkaplerznej 8.00
Uherce Mineralne św. Stanisława 7.30; 11.00; 16.00
Usjanowa Dolna Miłosierdzia Bożego 8.45
Ustjanowa Narodzenia NMP 7.30; 11.30
Ustrzyki Dolne NMP Królowej Polski 7.00; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00
Ustrzyki Dolne św. Józefa 7.30; 10.00; 11.30; 16.00; 18.00
Ustrzyki Dolne – Jasień Matki Bożej Bieszczadzkiej 8.00, 11.00 18.00
Ustrzyki Górne św. Anny 8.00; 18.00 (wakacje. 7.30, 10.00,
19.00; zima. 8.00, 15.00)
Weremień Matki Bożej Częstochowskiej 9.00
Werlas bł. Achillesa 12.00
Werlas – Cypel św. Jana z Dukli 10.45 (lato)
Wetlina Miłosierdzia Bożego 8.00; 10.00; 17.00
Wola Matiaszowa św. Józefa 9.45
Wola Michowa Matki Bożej Częstochowskiej 9.00
Wołkowyja św. Maksymiliana Kolbego 7.00; 10.30; 18.00
Zagórz Wniebowzięcia NMP 7.30; 9.00; 11.00; 17.00
Zatwarnica Dobrego Pasterza 11.30
Zawóz NMP Matki Kościoła 10.00
Zwierzyń św. Jana Chrzciciela 9.15
Żłobek Matki Bożej Nieustającej Pomocy 10.15
No votes yet.
Please wait...