Przewodnicy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Przewodników Turystycznych „Karpaty” – 2019 r.

W związku z wejściem RODO przedstawiamy poniżej wykaz przewodników Stowarzyszenia „Karpaty” w Sanoku, którzy wyrazili zgodę na upublicznianie ich danych osobowych.

Przewodnicy górscy i piloci wycieczek z aktualnymi uprawnieniami państwowymi

Roman Frodyma
Jasło
teren uprawnień – Całe Beskidy
klasa – I
661 973 142
fred_46@tlen.pl


Stanisław Orłowski
Orelec
teren uprawnień – Całe Beskidy, klasa I
(13) 461 82 17, 693 126 381
karpaty@karpaty.pro


Dariusz Dyląg
Kraków
teren uprawnień – Całe Beskidy, klasa – I
600 936 616
dario@gory.info


Zbigniew Leniowski
Krosno
teren uprawnień – Całe Beskidy, klasa I
602 375 969
zbigniew.leniowski@onet.pl


Robert Bańkosz
Sanok
Całe Beskidy, klasa I
(13) 463 23 61 605 588 446
ihor@wp.pl


Andrzej Radwański
Sanok
Całe Beskidy, klasa I
502 738 505
tatry53@op.pl


Ks. Piotr Bartnik
Górzanka
Beskidy Wsch. klasa II
(13) 469 25 81, 536 614 604
kontakt@parafia-gorzanka.pl


Augustyn Świst
Rzeszów
Całe Beskidy, klasa II
(17) 853 39 63, 509 456 065
traper@traper.com.pl


Eugeniusz Taradajko
Rzeszów
Całe Beskidy, klasa II
694 696 471
jeno12@vp.pl


Grażyna Chytła
Sanok
Beskidy Wsch., klasa II
668 662 427
gaga.ch@interia.pl


Jacek Łeszega
Ustrzyki D.
Beskidy Wsch., klasa II
(13) 492 77 14, 698 160 091
leszegajacek@poczta.onet.pl


Mateusz Podkul
Iskrzynia
Beskidy Wsch., klasa III
693 049 712
mpodkul@interia.pl


Jacek Hołub
Jarosław
Beskidy Wsch., klasa III
502 338 847
jacekgopr@o2.pl


Edwin Bebło
Jasło
Beskidy Wsch., klasa III
607 777 041
ebeblo@tlen.pl


Robert Kubit
Krosno
Beskidy Wsch., klasa III
504 708 504
toscania@op.pl


Waldek Półchłopek
Krosno
Beskidy Wsch., klasa – III
668 808 142
wtorqy@poczta.onet.pl


Edward Marszałek
Krościenko
Beskidy Wsch., klasa III
600 972 096
edmarsz@wp.pl


Antoni Antosz
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
667 168 870
a.antosz@interia.pl


Barbara Antosz
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
669 493 943
lohrien18@wp.pl


Katarzyna Fechner
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
609 503 444
starlett@poczta.fmstarlett@poczta.fm


Bożena Bobula
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
(13) 469 89 48, 607 333 156
bozena.bobula7@gmail.com


Andrzej Gąsiorowski
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
(13) 469 83 63, 693 131 014
agduliba@wp.pl


Wojciech Jankowski
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
668 352 271
laczki@gmail.com


Zofia Łukasiewicz
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
(13) 469 61 14, 605 685 805
zofia.lukasiewicz@op.pl


Andrzej Lenart
Leszczowate
Beskidy Wsch., klasa III
606 287 124
andrzejlenart@op.pl


Marek Kusiak
Łukowe
Beskidy Wsch., klasa III
605 588 523
markus05@wp.pl


Michał Neroj
Paszowa
Beskidy Wsch., klasa III
781 084 892
michal@neroj.com


Zygmunt Pelczar
Rymanów
Beskidy Wsch., klasa III
725 506 914
zygmuntpelczar@gmail.com


Zygmunt Cebula
Rzeszów
Beskidy Wsch., klasa III
(17) 856 58 26, 728 311 573
cezylant@gmail.com


Piotr Kutiak
Sanok
Beskidy Wsch., klasa III
663 740 066
piotrkutiak@wp.pl


Tadeusz Nabywaniec
Sanok
Beskidy Wsch., klasa III
tadeknab@poczta.fm

.


Mirosław Sworst
Sanok
Beskidy Wsch., klasa III
605 297 744
mireksworst@poczta.onet.pl


Piotr Zelny
Sanok
Beskidy Wsch., klasa III
798 711 281
pzeluwa@gmail.com


Mariusz Janik
Mokre
Beskidy Wsch., klasa III
691 523 661
mariusz.bieszczady@gmail.com


Wojciech Orłowski
Uherce Min
Beskidy Wsch., klasa III
725 135 745
orlowoj@wp.pl


Franek Adamczyk
Ustrzyki D.
Beskidy Wsch., klasa III
13 461 40 76, 503 635 981
sam.traper@gmail.com


Jan Mach
Ustrzyki D.
Beskidy Wsch., klasa III
601 437 026
janmach@poczta.onet.pl


Andrzej Czech
Zagórz
Beskidy Wsch., klasa III
605 588 436
andrzej.czech_xl@wp.pl


Paweł Wójcik
Zagórz
Beskidy Wsch., klasa III
697 075 795
pawel@pawuk.pl


Piloci wycieczek zagranicznych z dawnymi uprawnieniami państwowymi

Ludmiła Długa
Ustrzyki Dolne
lrg. 832/2000, ukraiński, rosyjski
607 499 435
zela@autograf.pl


Władysław Augustyński
Krynica-Zdrój
leg. 763/2000, angielski, rosyjski, słowacki, ukr.
608 803 873
wladekprzewodnik@op.pl



Przewodnicy terenowi i piloci wycieczek krajowych z dawnymi uprawnieniami państwowymi

Antoni Antosz
Lesko
teren woj. Podkarpackie, klasa I
667 168 870
antoszko.10@interia.pl


Stanisław Orłowski
Orelec
teren woj. Podkarpackie, klasa I
693 126 381
sorlowski@tlen.pl


Zygmunt Cebula
Rzeszów
teren woj. Podkarpackie, klasa II
728 311 573
cezylant@gmail.com

.


Eugeniusz Taradajko
Rzeszów
teren Woj. Podkarpackie, klasa I
694 696 471
jeno12@vp.pl


Grażyna Chytła
Sanok
teren woj. Podkarpackie, klasa II
668 662 427
gaga.ch@interia.pl


Marek Podlipski
Glinne
teren b .woj. krośnieńskie, klasa III
661 460 015
podmarek@wp.pl


Janusz Demkowicz
Orelec
teren b. woj. krośnieńskie, klasa III
606 677 198
janusz@demkowicz.pl


Magda Demkowicz
Orelec
teren b. woj. krośnieńskie, klasa III
694 798 651
magdademkowicz@o2.pl


Zygmunt Pelczar
Rymanów
teren b. woj. krośnieńskie, klasa III
725 506 914
zygmuntpelczar@gmail.com


Bogdan Augustyn
Ustrzyki D.
teren b. woj. krośnieńskie, klasa III
607 089 740
b.augustyn60@gmail.com


Jacek Łeszega
Ustrzyki D.
teren b. woj. krośnieńskie, klasa III
698 160 091
leszegajacek@poczta.onet.pl


Stanisław Orłowski
V-ce Prezes d/s szkoleniowych
SPT Karpaty w Sanoku

No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply