Pierwsze produkty marki Esencja Karpat już w sprzedaży !

Z radością informujemy, że ruszyła sprzedaż wyrobów sygnowanych marką Esencja Karpat. Marka Esencja Karpat jest własnością firmy Ursa Maior Sp. z o.o. Powstała w celu promocji i sprzedaży wyrobów pochodzących z terenu Karpat. Pierwsze wyroby z serii będzie można nabyć już podczas długiego, majowego weekendu 2013. Zapraszamy do Galerii- Pracowni „Stare Kino”, Lutowiska 7.

Jako pierwsza pod marką Esencja Karpat powstała linia ceramiki inspirowana tropami bieszczadzkich zwierząt. Jest ona efektem współpracy właściciela znaku, bieszczadzkiej firmy Ursa Maior Sp. z o.o. z Martą Zelny i Grzegorzem z Galerii-Pracowni „Stare Kino” w Lutowiskach. Wspólnie opracowaliśmy wzory i stworzyliśmy wyjątkową serię produktów z odciskami autentycznych tropów wilka, niedźwiedzia, jelenia, lisa i rysia.

Każdy przedmiot jest wykonany ręcznie i oznaczony wspólnym znakiem Esencji Karpat i Pracowni „Stare Kino”. Dodatkowo, dla celów edukacyjnych, zamieszczona została informacja, jakiego zwierzęcia trop odbity jest na wyrobie. Z każdej sprzedanej sztuki będziemy przekazywać złotówkę na projekty związane z ochroną dzikich zwierząt w Bieszczadach.

Wyroby z serii będą sprzedawane jedynie w dwóch miejscach w Bieszczadach: Galerii- Pracowni „Stare Kino”, Lutowiska 7 (także na stoisku Pracowni podczas imprez plenerowych) oraz w sklepie firmowym Esencji Karpat, który będzie mieścił się Centrum Ursa Maior (Domu Wielkiej Niedźwiedzicy) w Uhercach Mineralnych.

Więcej informacji: Andrzej Czech, Ursa Maior sp. z o.o., tel. 694025875
www.ursamaior.pl
www.esencjakarpat.pl
Fanpage Galerii- Pracowni „Stare Kino” w Lutowiskach

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...