Noclegi w Żerdence

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi ofertami jakie dla Ciebie zebraliśmy. Znajdziesz u nas najlepsze noclegi w Żerdence. Polecamy zagłębienie się w ofertę jaką przygotował „Ropuszy Dwór Żerdenka”, ponieważ znajdziesz tam wiele atrakcji przy zachowaniu bardzo niskiej ceny! Jest to idealna oferta dla rodzin z dziećmi. Wiele atrakcji sprawi, że pojawi się uśmiech na twarzach waszych pociech!

Jest to również idealna oferta dla wszystkich miłośników grzybobrań, bowiem jesienią mogą Państwo skorzystać z wyprawy po lesie z przewodnikiem!

Noclegi w Żerdence oferują wiele atrakcji znajdujących się w okolicy, takich jak:

  • Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie Knieja to obiekt powstały w 2002 roku. Zobaczą tam Państwo trofea łowieckie zwierząt upolowanych w różnych częściach świata. Przykładem jest „Kabarga” z Syberii, „renifer” z Laponii czy „niedźwiedź brunatny” pochodzący z głebokiej tajgi.
  • Kościół pw. Narodzenia NMP to jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków sakralnych w Bieszczadach. W dokumentach po raz pierwszy pojawił się w roku 1607 – była to wówczas kaplica dworska, należąca do rodziny Balów. Kościół pozostawał kaplicą dworską aż do drugiej wojny światowej ale później został włączony do parafii Hoczew, skąd przyjeżdżali księża, by odprawiać msze.
  • LESKO-SKI – wyciąg składa się z dwóch biegnących równolegle nitek o łącznej długości 1430m (trasa 1 – 680m, trasa 2 – 750m), z których każda może obsłużyć do 750 narciarzy na godzinę i jest sterowana komputerowo za pomocą falowników. Dodatkowo prędkość wyciągu może być dostosowywana do potrzeb narciarzy (przykładowo wolniejsza dla dzieci itp.).

Polecamy również inne noclegi, które możesz znaleźć w noclegi w Bieszczadach!

Poniżej jest kilka przykładowych zdjęć jak wygląda Ropuszy Dwór Żerdenka:

Ropuszy Dwór Żerdenka - Przejazd konny Ropuszy Dwór Żerdenka - Obrazy

Klikając w poniższy link można w łatwy sposób wyznaczyć trasę dojazu do Ropuszego Dworu w Żerdence TRASA!

Kliknij TUTAJ, żeby w łatwy sposób zarezerwować swój nocleg i połączyć się telefonicznie z obsługą Dworu.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Ropuszego Dworu w Żerdence prosimy kliknąć w link poniżej, ponieważ znajdą tam Państwo galerię zawierającą więcej zdjęć oraz dokładniejsze opisy świadczonych usług oraz wszystkie oferowane atrakcje.

WordPress Image Gallery Plugin
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...