Balony nad Krosnem

„Balony nad Krosnem” to największa impreza plenerowa na podkarpaciu. Już po raz szesnasty, w pierwszy majowy weekend (29.04-3.05) na krośnieńskim niebie zakrólują balony w niespotykanej dotąd ilości, a na scenie zagoszczą gwiazdy dużego formatu, które w Krośnie zagoszczą za sprawą organizowanych tutaj festiwali: WAWA Life i Letniej Sceny Eski.

Inauguracja XVI Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych już w środowy (29.04) wieczór na Krośnieńskim Rynku. Widowiskowy początek Balonów nad Krosnem o godz. 21.00. Wcześniej, od godz. 19.30 koncert zespołu Iwo Dixie Jazz Band.

W piątek, 1 Maja (19.00-23.00) na krośnieńskim lotnisku WAWA Life, w ramach którego wystąpią: Łąki Łan i COMA. Wcześniej występy Seed of Life, Rosarian i The Exile.
W sobotę pierwszy przystanek na trasie Letniej Sceny Eski. W Krośnie wystąpią: Najlepszy Przekaz w Mieście, Ewelina Lisowska i DJ Rafał Wodziński. Początek o godz. 18.00, wcześniej, jako suport: GlassKids i Alter Ego.

Koncerty w ramach Letniej Sceny ESKI poprowadzą didżeje znani z anteny ogólnopolskiej stacji ESKA – m.in. Krzysztof „Jankes” Jankowski, Michał Hanczak, Rafał Adamczak, Michał Sobkowski, Marcin Dworak.
Niedziela to czas na rodzinny piknik. Przez cały dzień atrakcje dla całych rodzin: animacje i spektakle dla dzieci, pokaz rowerowy Krystiana Herby. Przez cały czas trwania „Balonów nad Krosnem”, dzięki sponsorowi – firmie OKNOPLAST, dmuchane wesołe miasteczko dla dzieci.

Jak co roku, dojazd na lotnisko będzie możliwy dzięki specjalnej, bezpłatnej „Balonowej linii autobusowej”, która, w związku z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych, jest wygodnym środkiem transportu.

Zapraszamy do Krosna – daj się unieść balonowej magii miasta szkła!
Zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.balonynadkrosnem.pl i profilu na Facebooku facebook.com/balonynadkrosnem

Michał Żelechowski
Biuro Prezydenta Miasta Krosna

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...