Co czeka Cię Pozimnie?

Piękna, surowa przyroda oraz chłodne relacje, które wywołują lawinę uczuć… Zajrzyj do bieszczadzkiego domu na odludziu i przekonaj się, jakie szanse będzie miała miłość w starciu z brutalną rzeczywistością! Autorką książki Pozimnie jest Karolina Malinowska.

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek marzyć, by „rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady”? Karolina, główna bohaterka powieści, właśnie w ten sposób postanawia rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że surowe piękno natury, które na początku ją fascynowało, może kryć wiele mrocznych tajemnic. Jedną z nich udaje jej się poznać za sprawą Adama. Zamknięty w sobie i zgorzkniały mężczyzna z każdym dniem coraz bardziej się przed nią otwiera, a bolesne, rodzinne historie zaczynają nabierać rzeczywistych kształtów. Czy urokliwy dom na odludziu okaże się pułapką dla buzujących emocji i powoli kiełkującej namiętności? A może wcale nie tak łatwo jest przepędzić duchy przeszłości..?

– Chcesz być blisko? Bardzo blisko? Blisko mnie?
– Tak. I ty też, prawda?
– Nic nie rozumiesz. Nieważne, czego ja chcę. Wyniszczę cię, rozbiję, skrzywdzę! –
szeptał, wciąż wlepiając we mnie swoje mroczne oczy. – Zniszczyłem wszystkich, których kochałem. Rozbili się o mnie, zamarzli, skamienieli.
– Pocałuj mnie. Proszę.

Co można znaleźć, kiedy otworzy się drzwi do wymarzonego życia…? Przekonaj się, czytając
Pozimnie!

O autorce:

Karolina Malinowska – urodzona w 1983 roku w Kępnie. Absolwentka filologii polskiej na
Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2008 roku zawodowo i osobiście związana ze stolicą Dolnego Śląska. Ostatni rok spędziła pod lasem, gdzie oddawała się temu, co dla niej ważne: spacerom, muzyce klasycznej i pisaniu.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...