Jazz przed Świętami

14 grudnia 2013 zapraszamy na kolejne wielkie wydarzenie w Ursa Maior Hall w Uhercach Mineralnych 122A.
Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 17.00. O 18.00 wystąpią tytani jazzu – Biskupski, Olszewski i Nadolny Trio.

Zespół ten tworzą bydgoszczanie, którzy od lat współpracują ze sobą w różnych konfiguracjach. Jako trio występują sami, ale są również w tym składzie podporą dla wielu innych artystów tak w kraju jak i za granicą. Wspólne pochodzenie to zbliżone wyobrażenie muzycznego świata i niejednokrotnie przecinająca się droga artystyczna. To z kolei pozwala na doskonałe porozumienie na scenie gwarantujące płynność narracji muzycznej i logikę jej przebiegu.

Muzyka zespołu to jazzowy mainstream poparty kompetencją i wirtuozerią wykonawców. To kompilacja praktyki i energii doświadczonych muzyków gdzie sprawność wykonawcza może imponować, ale nie jest wartością samą w sobie. Służy tu raczej muzycznej i zespołowej zabawie niż samej chęci jej zaprezentowania. Większość repertuaru stanowią kompozycje autorskie, ale grane przez nich standardy jazzowe mają również silne osobiste zabarwienie. Muzyków tych także łączy Akademia Muzyczna w Bydgoszczy, w której są wykładowcami.

Po raz pierwszy w Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa będzie można spróbować piwa Śnieg na Beniowej, świąteczno-zimowego specjału w stylu American Golden Ale!
Liczba gości podczas koncertu ograniczona do 200 osób.
Bilety do nabycia w sklepie Esencja Karpat w budynku Ursa Maior w Uhercach Mineralnych i na stronie http://sklep.ursamaior.pl. Dodatkowe informacje: [email protected], tel. 134927969, kom. 791146277.

Andrzej Czech
Ursa Maior Sp. z o.o. SKA

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...