Zkończył się letni obóz DEE JAY 2012 w Solinie

W Bieszczadach nad Jeziorem Solińskim zakończyła się kolejna edycja Letniego Obozu DEE JAY Solina 2012. Bieszczady przywitały uczestników upalną pogodą, ale na szczęście do chłodnej wody było tylko kilka metrów. Oprócz zajęć uczestnicy obozu korzystali z atrakcji turystycznych miejscowości Solina, zwiedzili zaporę i odbyli rejs po jeziorze statkiem spacerowym.

Pierwszego dnia uczestnicy mogli poznać aspekty i niuanse prowadzenia dyskoteki i marketingu. Do składu DJ-KURSU dojechał też ALCHEMIST PROJECT duet, który przywiózł ze sobą mobilne studio muzyczne. Ekipa oprócz zajęć praktycznych ze sztuki DJ’skiej przygotowała również zajęcia z zakresu produkcji muzyki. Na kursie pojawili się też goście specjalni, m.in. GABRIEL DELGADO, który przybliżał młodym DJ-om tajniki działania programu FL Studio, oraz K-TRONIC.

Na zajęciach praktycznych największe zainteresowanie wzbudziła najnowsza konsola PIONEERA (DJM 2000 + 2x CDJ 2000) oraz kontrolery DDJ-T1. Po zajęciach kursanci mogli próbować swoich sił przed prawdziwą publicznością w klubie SZTYGARKA HETMAŃSKA, gdzie imprezy trwały do białego rana. Po tygodniowym kursie, w sobotni poranek uczestnicy przystąpili do pierwszych egzaminów, popłynęły łzy szczęścia a także smutku. Tego dnia do grona DJ-ów przybyło kilkunastu nowych kursantów, którzy otrzymali upominki i gadżety ufundowane przez firmy: AMERICAN AUDIO, PIONEER, FLASH PROFESIONAL, DJ-SKLEP.com oraz DISCOTECH.

Kurs zakończyła impreza finałowa, która podsumowała cały tydzień intensywnej nauki. Obok instruktorów zdobyte umiejętności zaprezentowali także najlepsi kursanci. Niestety w niedzielę zaczął się czas pożegnań. Wszyscy z żalem opuścili Bieszczady i zapowiedzieli, że za rok tu wrócą.

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...