Pierwszy w Bieszczadach profesjonalny sklep z lokalnymi trunkami

W sobotę 6 czerwca, na mapie podkarpacia pojawił się nietuzinkowy sklep z bogatym asortymentem – gdzie ważną rolę na półce pełnią alkohole regionalne. Al. Capone to marka prężnie działająca na rynku od prawie 10 lat. Teraz otwiera się na turystów, którzy umiłowali sobie ten niewątpliwie urokliwy zakątek Polski jakim są Bieszczady.
Klienci doceniają sieć sklepów Al. Capone za szeroki wybór alkoholi regionalnych, jak również tych ze wszystkich zakątków świata. Sklepy szczycą się ponadto profesjonalną obsługą, która jest zawsze gotowa do dzielenia się swoją wiedzą, oraz klimatycznymi wnętrzami nawiązującymi do czasów amerykańskiej prohibicji.
Innowacyjne podejście do tematów związanych ze sprzedażą mocnych trunków sprawiło, że sieć sklepów Al.Capone ma coraz więcej zwolenników i staje się coraz bardziej rozpoznawalna w całej Polsce.

Pierwszy sklep Al.Capone w Bieszczadach znajduje się w miejscowości Lesko, bezpośrednio przy drodze prowadzącej do samego serca tych gór – jeziora solińskiego.
Na otwarciu pojawiło się mnóstwo lokalnych smakoszy, jak również turystów udających się na odpoczynek. Turyści chętnie sięgali po regionalne piwa kraftowe!
Podróżując w Bieszczady koniecznie należy dodać ten punkt na mapie ważnych miejsc do odwiedzenia.

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...