Przewodnicy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Przewodników Turystycznych „Karpaty” – 2019 r.

W związku z wejściem RODO przedstawiamy poniżej wykaz przewodników Stowarzyszenia “Karpaty” w Sanoku, którzy wyrazili zgodę na upublicznianie ich danych osobowych.

Przewodnicy górscy i piloci wycieczek z aktualnymi uprawnieniami państwowymi

Roman Frodyma
Jasło
teren uprawnień – Całe Beskidy
klasa – I
661 973 142
[email protected]


Stanisław Orłowski
Orelec
teren uprawnień – Całe Beskidy, klasa I
(13) 461 82 17, 693 126 381
[email protected]


Dariusz Dyląg
Kraków
teren uprawnień – Całe Beskidy, klasa – I
600 936 616
[email protected]


Zbigniew Leniowski
Krosno
teren uprawnień – Całe Beskidy, klasa I
602 375 969
[email protected]


Robert Bańkosz
Sanok
Całe Beskidy, klasa I
(13) 463 23 61 605 588 446
[email protected]


Andrzej Radwański
Sanok
Całe Beskidy, klasa I
502 738 505
[email protected]


Ks. Piotr Bartnik
Górzanka
Beskidy Wsch. klasa II
(13) 469 25 81, 536 614 604
[email protected]


Augustyn Świst
Rzeszów
Całe Beskidy, klasa II
(17) 853 39 63, 509 456 065
[email protected]


Eugeniusz Taradajko
Rzeszów
Całe Beskidy, klasa II
694 696 471
[email protected]


Grażyna Chytła
Sanok
Beskidy Wsch., klasa II
668 662 427
[email protected]


Jacek Łeszega
Ustrzyki D.
Beskidy Wsch., klasa II
(13) 492 77 14, 698 160 091
[email protected]


Mateusz Podkul
Iskrzynia
Beskidy Wsch., klasa III
693 049 712
[email protected]


Jacek Hołub
Jarosław
Beskidy Wsch., klasa III
502 338 847
[email protected]


Edwin Bebło
Jasło
Beskidy Wsch., klasa III
607 777 041
[email protected]


Robert Kubit
Krosno
Beskidy Wsch., klasa III
504 708 504
[email protected]


Waldek Półchłopek
Krosno
Beskidy Wsch., klasa – III
668 808 142
[email protected]


Edward Marszałek
Krościenko
Beskidy Wsch., klasa III
600 972 096
[email protected]


Antoni Antosz
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
667 168 870
[email protected]


Barbara Antosz
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
669 493 943
[email protected]


Katarzyna Fechner
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
609 503 444
[email protected][email protected]


Bożena Bobula
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
(13) 469 89 48, 607 333 156
[email protected]


Andrzej Gąsiorowski
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
(13) 469 83 63, 693 131 014
[email protected]


Wojciech Jankowski
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
668 352 271
[email protected]


Zofia Łukasiewicz
Lesko
Beskidy Wsch., klasa III
(13) 469 61 14, 605 685 805
[email protected]


Andrzej Lenart
Leszczowate
Beskidy Wsch., klasa III
606 287 124
[email protected]


Marek Kusiak
Łukowe
Beskidy Wsch., klasa III
605 588 523
[email protected]


Michał Neroj
Paszowa
Beskidy Wsch., klasa III
781 084 892
[email protected]


Zygmunt Pelczar
Rymanów
Beskidy Wsch., klasa III
725 506 914
[email protected]


Zygmunt Cebula
Rzeszów
Beskidy Wsch., klasa III
(17) 856 58 26, 728 311 573
[email protected]


Piotr Kutiak
Sanok
Beskidy Wsch., klasa III
663 740 066
[email protected]


Tadeusz Nabywaniec
Sanok
Beskidy Wsch., klasa III
[email protected]

.


Mirosław Sworst
Sanok
Beskidy Wsch., klasa III
605 297 744
[email protected]


Piotr Zelny
Sanok
Beskidy Wsch., klasa III
798 711 281
[email protected]


Mariusz Janik
Mokre
Beskidy Wsch., klasa III
691 523 661
[email protected]


Wojciech Orłowski
Uherce Min
Beskidy Wsch., klasa III
725 135 745
[email protected]


Franek Adamczyk
Ustrzyki D.
Beskidy Wsch., klasa III
13 461 40 76, 503 635 981
[email protected]


Jan Mach
Ustrzyki D.
Beskidy Wsch., klasa III
601 437 026
[email protected]


Andrzej Czech
Zagórz
Beskidy Wsch., klasa III
605 588 436
[email protected]


Paweł Wójcik
Zagórz
Beskidy Wsch., klasa III
697 075 795
[email protected]


Piloci wycieczek zagranicznych z dawnymi uprawnieniami państwowymi

Ludmiła Długa
Ustrzyki Dolne
lrg. 832/2000, ukraiński, rosyjski
607 499 435
[email protected]


Władysław Augustyński
Krynica-Zdrój
leg. 763/2000, angielski, rosyjski, słowacki, ukr.
608 803 873
[email protected]



Przewodnicy terenowi i piloci wycieczek krajowych z dawnymi uprawnieniami państwowymi

Antoni Antosz
Lesko
teren woj. Podkarpackie, klasa I
667 168 870
[email protected]


Stanisław Orłowski
Orelec
teren woj. Podkarpackie, klasa I
693 126 381
[email protected]


Zygmunt Cebula
Rzeszów
teren woj. Podkarpackie, klasa II
728 311 573
[email protected]

.


Eugeniusz Taradajko
Rzeszów
teren Woj. Podkarpackie, klasa I
694 696 471
[email protected]


Grażyna Chytła
Sanok
teren woj. Podkarpackie, klasa II
668 662 427
[email protected]


Marek Podlipski
Glinne
teren b .woj. krośnieńskie, klasa III
661 460 015
[email protected]


Janusz Demkowicz
Orelec
teren b. woj. krośnieńskie, klasa III
606 677 198
[email protected]


Magda Demkowicz
Orelec
teren b. woj. krośnieńskie, klasa III
694 798 651
[email protected]


Zygmunt Pelczar
Rymanów
teren b. woj. krośnieńskie, klasa III
725 506 914
[email protected]


Bogdan Augustyn
Ustrzyki D.
teren b. woj. krośnieńskie, klasa III
607 089 740
[email protected]


Jacek Łeszega
Ustrzyki D.
teren b. woj. krośnieńskie, klasa III
698 160 091
[email protected]


Stanisław Orłowski
V-ce Prezes d/s szkoleniowych
SPT Karpaty w Sanoku

Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Wypowiedz się