Kino Wetlina Zaprasza

Od 19 czerwca do końca września zapraszamy do Wetliny na seanse kinowe pod gołym niebem. Projekcje rozpoczynają się około godziny 21:30 we wtorki, czwartki i niedzielę. Znajdziecie nas pomiędzy sklepem ABC i schroniskiem PTTK. Cena biletu 7 zł, wypożyczenie leżaka 5 zł, kocyka 3zł. W przypadku niepogodyseanse są odwołane.
REPERTUAR KINA WETLINA – LIPIEC
7/07 – poniedziałek, CZARNY KOT, BIAŁY KOT – reż. Emir Kusturica, komedia opisująca losy drobnego rzezimieszka poszukującego recepty na zdobycie gotówki. Ulubiony film dla wielu z nas.
8/07 – wtorek, NIKITA reż. Luc Besson, sensacja. Młoda kobieta na dnie, wciągnięta w spiralę narkotyków i przemocy manipulowana jest przez służby specjalne. Klasyk, który po prostu trzeba znać.

10/07 – czwartek, BABCIA GANDZIA reż Jerome Enrico, komedia kryminalna. Losy pewnej zrzędliwej staruszki , która w niekonwencjonalny sposób postanawia odmienić swoje życie. Bezcenne!!!

13/07 – niedziela, KAWA I PAPIEROSY, reż Jim Jarmusch, wyk m.in.: Cate Blanchett, Michael Hogan, komedia – . Seria epizodów, ciekawych historyjek np.: co się stało z Elvisem Presleyem. Zna znawców Jarmuch’a miodek! Ogólnie – nieprzeciętnie.

15/07 – wtorek, WSZYSCY TWOI ŚWIĘCI, reż. Dito Montiel, USA, kryminał – Akcja filmu dzieje się w latach 80., Zapis wspomnień bohatera z okresu dorastania w nowojorskiej dzielnicy Astoria. Kształtowanie się postaw i świadomości młodzieńca, na którego wpływ wywiera otoczenie, a przede wszystkim grupa rówieśników. Odlotowy film.

17/07 – czwartek, CHIŃCZYK NA WYNOS, reż Sebastian Borensztein, argentyńska komedia. Robert i Jun są na siebie skazani, choć nie mogą się ze sobą porozumieć – jeden z nich mówi po hiszpańsku, a drugi po chińsku. A wszystko zaczęło się od upadku krowy. Koniecznie!!!!

20/07 – niedziela, CZTERY WESELA I POGRZEB, komedia romantyczna, Wielka Brytania, jedna z najpopularniejszych komedi lat 90 tych. Świetna rola Hugh Grant, film pełny emocji i wzruszeń. Obowiązkowo.

22/07- wtorek, FESTEN dramat Dania/Szwecja – dla osób o mocnych nerwach. W wiejskiej posiadłości szykuje się doroczna feta. Mają to być huczne obchody 60. urodzin właściciela posiadłości i patriarchy rodu. Konsekwencje? Musicie przekonać się sami.

24/07 – czwartek, UKRYTE PRAGNIENIA, reż Bernardo Bertolucci, wykonanie m in. Liv Tyler i Jeremy Irons. Lucy przybywa do włoskiego miasteczka w poszukiwaniu ojca oraz chłopaka, w którym lata temu się zakochała.

27/07 – niedziela, PUPENDO, reż Jan Hrebejk, Czeskie kino bardzo często przeciwstawiane jest polskiemu. Przy każdej premierze kolejnego obrazu naszych sąsiadów odzywają się jęki i utyskiwania, czemu my tak chociaż raz nie możemy. Kolejny film potwierdzający regułę. Dla WAS. Zapraszamy.

29/07 – wtorek, CELEBRITY, reż Woody Allen, kto lubi ten zna klimat tych filmów. Przy okazji plejada gwiazd ( Winona Ryder, Leonardo Di Caprio) i jak zwykle mistrzowsko opowiedziana damsko-męska historia.

31/07 – czwartek, ŻYWOT BRIANA, reż Terry Jones, komedia Monty Python. Drugi w kolejności kinowy film Monty Pythona to obrazoburcza satyra wymierzona zarówno w religię, jak i hollywoodzkie stereotypy, obecne w filmach o tematyce biblijnej.

Informacja o pokazach gratis w piątek lub sobotę i nie tylko – FACEBOOK/kinowetlina

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...