Koncerty W górach jest wszystko co kocham

Tradycyjnie już na wiosnę zapraszamy na koncerty W górach jest wszystko co kocham, wielbicieli górskiej Krainy Łagodności. Już po raz kolejny zawitamy do Bielska Białej (17 marca), Gdyni (24 marca), Poznania (25 marca) i po raz pierwszy do Opola (16 marca).

Formuła koncertów jest niezmienna od lat – na scenie prezentują się wykonawcy różnych nurtów piosenki poetyckiej i turystycznej a także ballady studenckiej i folku. Te różne na pozór światy muzyki łączą góry. Choć nie tylko utworów o górach będziemy mogli wysłuchać na tym koncercie, czego stałym uczestnikom tego wydarzenia zapewne przypominać nie trzeba.
Widzowie uczestniczący w tym wydarzeniu artystycznym są wprowadzani w świat emocjonalnych przeżyć zaproszonych do występu gości stopniowo i z pewnym natężeniem. Na scenie zaprezentuje się m.in. Dom o Zielonych Progach, Apolinary Polek, Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane oraz Celtic Tree. Tradycją tych koncertów jest to, że na zakończenie wszyscy zaproszeni wykonawcy występują wspólnie i wraz z publicznością odśpiewują najpiękniejsze pieśni ze szlaków.

Jeżeli więc choć przez chwilę chcecie przypomnieć sobie smak wędrówki na szlaku, piosenek śpiewanych do rana przy ognisku, czy też poczuć się jak w górskim schronisku na ciepłej herbacie, zapraszamy Was na te koncerty! Będzie okazja do wysłuchania nowych, mniej znanych piosenek, posłuchania tych, które już dawno wpadły nam w ucho, jak i też wreszcie będzie to okazja do spotkania się z artystami, którzy tak jak my przemierzają górskie przestrzenie, a swoje przeżycia obrazują w poezji i w pięknie zapisanych nutach.

Więcej o poszczególnych koncertach znajdziecie na stronie www.wgorach.art.pl

Zapraszamy!

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...