Wymarzona praca? Warzenie piwa i pomaganie chronionym zwierzętom

Bieszczadzka Wytwórnia Piwa Ursa Maior – jedyny bieszczadzki browar rozpoczął współpracę z lokalnym Ośrodkiem Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu (www.facebook.com/dzikiezwierzataprzemysl, www.orzw.pl).

Ośrodek pod przewodnictwem doktora Radosława Fedaczyńskiego uratował sławnego orła Teodora, leczy rysie i wilki, uwalnia niedźwiedzie z wnyków, a nawet składa połamane bociany. Po rekonwalescencji wypuszcza je na wolność. Leczenie i opieka nad zwierzętami, zwłaszcza dzikimi są jednak bardzo kosztowne.

– Jesteśmy bardzo młodą firmą i na razie nie dysponujemy większymi środkami, ale postanowiliśmy wesprzeć Ośrodek na ile możemy. Przygotowaliśmy specjalne, 24. butelkowe mieszane zestawy piw o nazwie „CHCĘ MISIE”. Każdy kto je zamówi nie zapłaci za transport a browar za każdą paczkę przekaże 10 zł do Ośrodka. Dzięki temu nabywcy dostaną świetne piwo z Bieszczad w lepszej niż zwykle cenie a ośrodek ratujący zwierzęta z opresji dostanie wsparcie – powiedział Dr Andrzej Czech, wiceprezes Ursa Maior.

Więcej: https://ursamaior.pl/blog/b1520-bieszczadzkie-piwo-i-ratowanie-zwierzat

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Ocena: 2.0/5. Z 1łosów.
Proszę czekać...