Bieszczady: Epitafium dla Jędrka Połoniny

W Bieszczadach na wypale węgla drzewnego, 22 lipca 2013 r. o godzinie 21.00 odbędzie się widowisko plenerowe pt. „Epitafium dla Jędrka Połoniny” w reżyserii Andrzeja Potockiego. Wypał, na którym będzie się to wszystko działo to najprawdopodobniej ten zlokalizowany w Lisznej koło Cisnej.
Natomiast 21 lipca 2013 r. o godz. 17.00 w sali GOK w Cisnej rozpocznie się wernisaż jego prac plastycznych zatytułowany „Ze ścian przyjaciół”. Wstęp tylko za zaproszeniami. Wystawa będzie ogólnodostępna 22 i 23 lipca 2013 r., w godzinach 9.00-20.00. Po wernisażu odbędzie się „Nocne czuwanie poetyckie”

Na wernisażu i przed widowiskiem plenerowym odbędzie się promocja II wydania książki pt. „Bieszczadzkie przypadki Jędrka Wasielewskiego-Połoniny”. Drugie wydanie zostało znacznie rozszerzone w stosunku do pierwszego (więcej tekstów i więcej zdjęć).

Realizacja tak dużego przedsięwzięcia wymaga współdziałania wielu osób. Organizatorzy zapraszają do współpracy około 20 wolontariuszy i co najmniej tylu sponsorów. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres [email protected]

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...