Muzycznie w Cisnej!


Dni Gminy Cisna

W dniach 16-17 lipca 2016r. odbędą się Dni Gminy Cisna jest to święto lokalnej społeczności oraz przyjeżdżających w Bieszczady gości. Tylko tu zagrają zespoły: Spontane, Keyss, Wójciki. Cisna będzie miała zaszczyt posłuchać takich gwiazd jak CHEAP TOBACCO z bluesową wokalistką roku Natalią Kwiatkowską, czy MASALA SOUNDSYSTEM – polskim kolektywem muzycznym grającym muzykę fuzyjną określaną przez siebie jako elektro-etno-punk-hip-hop.


Koncerty to oczywiście nie wszystko co Cisna ma do zaoferowania. Obejrzeć będzie można kabaret „Och, Karol”, ekologiczną zabawę „Z wizytą w smerfowym lesie”, każdy uczestnik może wziąć udział w przygotowanym przez Nadleśnictwo poczęstunku myśliwskim. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i tu między innymi: darmowe warsztaty rękodzieła, konkursy z nagrodami, przedstawienia, pokazy grupy baletowej i popisy studium muzycznego Music&Art.

W ramach Festiwalu Smaków Karpackich KREMENAROS odbędzie się I Podkarpacki Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych. Całości towarzyszyć będzie jarmark rękodzielniczy, gdzie można nabyć wyroby lokalnych twórców.

Zapraszamy!

Ewelina Kudła-Krawiec
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...