Szlakiem cerkwi warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

Tokina, wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 4-6 marca na plener fotograficzny w Bieszczadach. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Jedne z najlepszych warunków na plener architektoniczno-cerkiewny oferuje zima: gdy pozbawione liści drzewa nie przeszkadzają zrobić tego niepowtarzalnego kadru, a wręcz swoją surowością wprowadzają dodatkowy klimat. 4-6 marca (weekend) Tokina oraz fotowarsztaty zapraszają na warsztaty fotograficzne, w których nacisk położony jest na urzekające piękno drewnianej architektury cerkiewnej. Będzie to plener fotograficzny z pięknem zaklętym w drewnie – jak zwykle solidną dawkę wiedzy fotograficznej zostanie informacjami o historii, architekturze i sztuce – w jedynych w swym rodzaju okolicznościach bieszczadzkich cerkwi.

Na plenerze gościem będzie Bogdan Augustyn, pseudonim artystyczny „Bohun”, pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk – w jak zwykle obezwładniająco wciągający sposób będzie opowiadał o kulturze Karpat i zawiłościach losów ludzi zamieszkujących Bieszczady z przyległościami.


Termin: 4-6 marca 2016
Cena: 450 zł

Cena obejmuje:
• uczestnictwo w zajęciach,
• transport busem podczas sobotniego pleneru,
• 2 noclegi,
• wyżywienie.

Więcej informacji:
www.fotowarsztaty.com
www.fotowarsztaty.com/tematy/item/29-szlakiem-cerkwi
Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem [email protected].

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...