Tylko raz w roku – Bieszczadzkie Warzenie Piwa w Zagrodzie Magija

W sobotę 21 kwietnia 2012 r. zapraszamy do Zagrody Magija w Orelcu na IV Bieszczadzkie Warzenie Piwa. Tym razem, po raz pierwszy, połączone z profesjonalną degustacją piwa i jedzenia!

W tym roku warzenie i degustację będzie prowadzić Agnieszka Łopata, mistrzyni piwowarka, zdobywczyni prestiżowych nagród w Polsce, na Słowacji i w Czechach, certyfikowany sędzia konkursów piw domowych, autorka bloga www.kuchniapiwowarkiagi.pl

Wspólnie będziemy warzyć fantastyczne piwo – tym razem w stylu American Amber Ale.

Podczas spotkania poznamy tajniki piwowarstwa oraz zasady łączenia piwa z jedzeniem. Będziemy degustować piwa w trzech różnych stylach piwnych i pasujące do nich potrawy. A wszystko to w świetnym towarzystwie, przy dobrej muzyce, wśród zapachu warzonego piwa i smaku pysznych przekąsek.
Przy okazji uroczyście przetniemy wstęgę Magic Hall – sali imprezowej zbudowanej w nieludzkich warunkach zimy 2012, kiedy to beton zamarzał jeszcze u producenta cementu, a ludzie wykonujący ocieplenie padali jak muchy 😉

Każdy z gości otrzyma certyfikat uczestnictwa!

Zapamiętaj i prześlij do znajomych: 21 kwietnia 2012 (sobota), godz. 15.00, Zagroda Magija, Orelec.
Koszt uczestnictwa w imprezie i degustacji 43 zł.
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja miejsc. Więcej informacji pod nr tel. 606 677 198, [email protected]. Przewidywany czas spotkania – 4-5 godzin.
Serdecznie zapraszamy!!!

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...