Warsztaty: BEZPIECZEŃSTWO LAWINOWE SKITOURING oraz FREERIDE

JaramSięZimą.pl zaprasza na BEZPŁATNE warsztaty: „BEZPIECZEŃSTWO LAWINOWE SKITOURING oraz FREERIDE” Warsztaty odbędą się w sobotę 24.01.2015r w Bieszczadach na Przełęczy Wyżniańskiej.
W programie: szkolenia dotyczące bezpiecznego zachowania w górach, zachowania podczas zejścia lawiny, ratownictwa lawinowego. Podczas szkolenia pokazy oraz testy sprzętu. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają góry i chętnie je odwiedzają zimą. Jeśli jesteś piechurem, narciarzem, snowboardzistą, instruktorem jazdy na nartach, nauczycielem wychowania fizycznego – NIE ZWLEKAJ ZDOBĄDŹ WIEDZĘ, KTÓRA MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE!

Uczestnicy warsztatów zapoznają się ze sprzętem lawinowym, nauczą się przeprowadzać akcję ratunkową w momencie zejścia lawiny i porwania ofiary. Dowiedzą się jak uniknąć wypadku lawinowego. Poznają rodzaje zagrożenia lawinowego, nauczą się szacowania ryzyka, stosowania środków redukcji ryzyka, taktyki bezpiecznego poruszania się zimą w górach.

Dla miłośników białego szaleństwa, narciarzy i snowboardzistów dostępny będzie do testów sprzęt z wypożyczalni Jaram Się Zimą. Wystarczy zabrać swoje buty narciarskie czy snowboardowe aby spróbować skitourowego podejścia oraz jazdy na szerokich nartach czy splitboardzie po świeżym śniegu.

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...