Warsztaty: BEZPIECZEŃSTWO LAWINOWE SKITOURING oraz FREERIDE

JaramSięZimą.pl zaprasza na BEZPŁATNE warsztaty: “BEZPIECZEŃSTWO LAWINOWE SKITOURING oraz FREERIDE” Warsztaty odbędą się w sobotę 24.01.2015r w Bieszczadach na Przełęczy Wyżniańskiej.
W programie: szkolenia dotyczące bezpiecznego zachowania w górach, zachowania podczas zejścia lawiny, ratownictwa lawinowego. Podczas szkolenia pokazy oraz testy sprzętu. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają góry i chętnie je odwiedzają zimą. Jeśli jesteś piechurem, narciarzem, snowboardzistą, instruktorem jazdy na nartach, nauczycielem wychowania fizycznego – NIE ZWLEKAJ ZDOBĄDŹ WIEDZĘ, KTÓRA MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE!

Uczestnicy warsztatów zapoznają się ze sprzętem lawinowym, nauczą się przeprowadzać akcję ratunkową w momencie zejścia lawiny i porwania ofiary. Dowiedzą się jak uniknąć wypadku lawinowego. Poznają rodzaje zagrożenia lawinowego, nauczą się szacowania ryzyka, stosowania środków redukcji ryzyka, taktyki bezpiecznego poruszania się zimą w górach.

Dla miłośników białego szaleństwa, narciarzy i snowboardzistów dostępny będzie do testów sprzęt z wypożyczalni Jaram Się Zimą. Wystarczy zabrać swoje buty narciarskie czy snowboardowe aby spróbować skitourowego podejścia oraz jazdy na szerokich nartach czy splitboardzie po świeżym śniegu.

Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...