Wieczór Bieszczadzki w Chełmie

Już za tydzień 21 września o godzinie 19.00 Chełmski Dom Kultury zaprasza na niezwykłą i ciekawą imprezę. Wszyscy miłośnicy Bieszczadów, górskich wędrówek i piosenki poetyckiej będą się mogli poczuć jak w prawdziwym górskim schronisku. Na niezwykły klimat imprezy złoży się nie tylko program ale również specjalne miejsce czyli strzelnica Polskiego Związku Łowieckiego w Kumowej Dolinie.
W leśnej scenerii zagrają: 4 Pory RoQ, Jarek Buczek oraz Klaus Trzaska Band. Oprócz muzyki zobaczymy również niezwykłe filmy znanego przyrodnika Grzegorza Leśniewskiego, które przeniosą widzów w samo serce górskich ostępów. Kto posiada jakiś instrument i potrafi na nim grać może wziąć udział w bieszczadzkim jam session czyli wspólnym śpiewaniu przy ogniskach. Na miejscu zapewniamy latającą, bieszczadzką oberżę czyli małą gastronomię dla wszystkich głodnych bądź spragnionych.

Współorganizatorem imprezy jest Polski Związek Łowiecki, wspierają ją również: Chełmski Park Krajobrazowy i Bieszczadzki Park Narodowy. A najpiękniejsze jest to, że wstęp na całą imprezę będzie darmowy!!! Wszystko to dzięki wsparciu finansowemu ze strony Urzędu Miasta Chełm.

UWAGA!!! Specjalny, bieszczadzki kurs CLA. Wyjazd: 18.30 – nowy parking przy ul. Batorego (na przeciwko sklepu Społem), 18.40 – przystanek CLA – ul. Lubelska – Park. Powrót: 24.00 ze Strzelnicy.

Zapraszamy!!!

Małgorzata Paździor – Król

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...