Zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2016 w Sanoku

28 maja br. w Bieszczadach odbędą się VII Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu 2016, które jednocześnie zaliczają są do Pucharu Polski w tej dyscyplinie. W Sanoku na wszystkich amatorów marszów i biegów z czworonogami czekać będą trzy niezwykle malownicze trasy o różnym stopniu trudności. Sponsorem głównym tego wydarzenia jest outdoorowa marka Merrell.

Bieszczady nie bez powodu są uznawane przez wielu turystów za najpiękniejsze polskie góry. Dzikie i nieprzebyte potrafią zachwycać o każdej porze roku i to właśnie tu, w Bramie Bieszczad – Sanoku odbędą się kolejne zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Miasto usytuowane w Dolinie Sanu, na terenie Kotliny Sanockiej przyciąga podróżników z całej Polski. Malownicze położenie sprawia, że jest to idealne miejsce dla wszystkich ceniących spokój i piękne krajobrazy.

Organizatorzy przygotowali trzy zróżnicowane pod względem trudności trasy: MINI – mierzący 15 km, MID – 25 km oraz LONG – 40 km. Uczestnicy standardowo będą mogli wyruszyć w trasę samodzielnie lub z rodziną. Trasy przygotowane przez organizatorów będą przebiegały przez niezwykle malownicze lasy i wzniesienia województwa podkarpackiego. Start i meta będą zlokalizowane tuż obok Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku w okolicy skansenu.

Zapisy na zawody wystartowały 5 maja. Wszystkich, którzy chcą pokonać jedną z tras ze swoim czworonożnym przyjacielem w Sanoku, zachęcamy do wypełniania formularzu zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie www.dogtrekking.pl oraz dokonania opłaty startowej.
Merrell, sponsor główny Pucharu Polski w Dogtrekkingu, przygotował dla zawodników dodatkowe atrakcje. Po biegu zawodnicy będą mogli odpocząć w specjalnej pomarańczowej strefie, wziąć udział w quizie oraz konkursie zdjęciowym, w którym do wygrania będą buty marki Merrell.

Ramowy program zawodów w Sanoku:
8:00 – zgłoszenia
10:00 – start główny
17:00 – ceremonia dekoracji wszystkich uczestników

Szczegóły dotyczące Pucharu Polski 2016 w Dogtrekkingu znajdują się na stronie www.dogtrekking.com.pl.

Kontakt:
Marta Włodarska, KONKRET PR, tel. kom. 501 592 579, mail: [email protected]
Agnieszka Nowakowska, KONKRET PR, tel. kom. 507 086 266, mail: [email protected]

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...