Fotowarsztaty na bieszczadzkich jesiennych połoninach

W jesienny weekend 24-26 października w Bieszczadach odbędzie się kolejna edycja pleneru fotograficznego na bieszczadzkich połoninach. Są to dwudniowe warsztaty fotograficzne przygotowane w ramach projektu fotowarsztaty.com. W czasie zajęć wybierzemy się na wycieczkę fotograficzną na najwyższe bieszczadzkie połoniny, które są najbardziej charakterystycznym elementem tutejszego krajobrazu. Piękna bieszczadzkich połonin trudno nie docenić, to ogromne przestrzenie pozbawione całkowicie drzew, porośnięte wyłącznie przez łąki. O tej porze roku tworzą wyjątkowy krajobraz, jakiego nie zobaczymy nigdzie indziej.

Noclegi i inne atrakcje zaplanowane są w Zagrodzie Magija w Orelcu – miejscu o niepowtarzalnym klimacie. Gospodarze Zagrody Magija, to ludzie z artystyczną duszą, są współzałożycielami znanego folkowego zespołu Tołhaje.

Koszt zajęć wynosi tylko 419 zł od osoby, cena zawiera noclegi i wyżywienie. 
Rezerwacja oraz pytania dotyczące zajęć: [email protected] 
Warunkiem dokonania rezerwacji jest: zgłoszenie mailowe, wraz z podaniem danych osobowych oraz wpłata zaliczki (nie podlegającej zwrotowi) w wysokości 200 zł na konto: 40 1140 2004 0000 3102 7502 6022
w tytule przelewu: imię i nazwisko osoby, która dokonuje rezerwacji.

Wszelkie informacje o zajęciach, szczegółowy program oraz sposób rezerwacji miejsc, Znajdziesz na stronie: 
https://www.fotowarsztaty.com/component/k2/item/45-24-26-pazdziernika-na-wysokiej-poloninie

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...