Puchar Województwa Podkarpackiego w Nordic Walking

W Bieszczadach 12 października 2014 r. w miejscowości Polańczyk odbędzie się Puchar Województwa Podkarpackiego w Nordic Walking. Organizatorzy zapraszają do udziału w tej niezwykłej imprezie rekreacyjno – sportowej wszystkich chętnych, bo to impreza dla całych rodzin. Przygotowano 36 kategorii wiekowych i aż 108 pucharów! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz atrakcyjne gadżety.

Trasa zawodów wiedzie przez piękne zakątki Polańczyka. Na zawodowców czeka 10 km trasa, zaś amatorzy mają do wyboru dystans 10 lub 5 km. Przed startem można odbyć zajęcia instruktarzowe oraz wypożyczyć kijki.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.cOrganizatorem zawodów jest Polska Federacja Nordic Walking, Gminny Ośrodek Kultury w Polańczyku, Towarzystwo Przyjaciół Polańczyka oraz Agencja Turystyczna Subcarpathia.

W trakcie trwania zawodów można będzie się zarejestrować jako potencjalny Dawca Szpiku Kostnego. Informacje na ten temat na stronie: www.dkms.pl

By wziąć udział w zawodach należy się wcześniej zarejestrować. Można to uczynić już teraz na stronie internetowej uruchomionej przez PFNW:

Trasa 5km
https://elektronicznezapisy.pl/events/1498/starts/new
Trasa 10km
https://elektronicznezapisy.pl/events/1499/starts/new
Zapisać można się również w Gminnym Ośrodku Kultury w Polańczyku.

Opłata startowa wynosi 10 zł i obejmuje medal, nr startowy, zestaw pamiątek, posiłek regeneracyjny oraz wodę. Opłata rejestracyjna w dniu zawodów jest wyższa i wynosi 20 zł. Dzieci, które biorą udział w zawodach w swojej kategorii zwolnione są z opłaty startowej.

Regulamin zawodów dostępny na internetowych stronach rejestracyjnych i stronach organizatorów oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Polańczyku.

Koordynator Pucharu: Rafał Jasiński [email protected], tel. 17 747 68 26, tel. kom. 723 700 726

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...