Drugie wydanie darmowej wersji Bieszczadnika

Uprzejmie informujemy, że ukazało się drugie wydanie darmowej wersji Bieszczadnika – czyli Bieszczadzkiego Niezbędnika dla Początkujących. Tym razem traktuje o tym co robić w Bieszczadach zimą. Po bardzo dobrym przyjęciu letniego wydania uzupełniliśmy go o ciekawostki przybliżające fascynujący świat piw z mikrobrowaru Bieszczadzka Wytwórnia Piwa Ursa Maior. Jak zwykle sporo przydatnych adresów, stron internetowych, telefonów. W przygotowaniu są kolejne wydania, ale o nich na razie sza.


Do wzięcia jest w różnych punktach w Bieszczadach, można się do po niego zgłaszać również do Domu Wielkiej Niedźwiedzicy – Centrum Ursa Maior, w Uhercach Mineralnych 122 A (przy głównej drodze między Uhercami a Olszanicą).

W związku z tym, że wydanie głównego sztandarowego Bieszczadnika tradycyjnie się przesuwa – mamy dla wszystkich czytelników nagrodę pocieszenia: każdy kto zgłosi się do sklepu w Ursa Maior z wydaniem zimowego Bieszczadnika – niezbędnika – w rączce oraz na wejściu poda hasło „Najlepszy Śnieg jest na Beniowej” otrzyma 5% zniżki na zakupy piw Akcja trwa do 9 stycznia 2015 r.

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...