Pij Drapieżnika i ratuj bieszczadzkie niedźwiedzie

Kupując najnowsze piwo z Bieszczad – Ursę Drapieżnika nie zbawisz świata ale możesz uratować Polskiego Misia. Dochód z jego sprzedaży będzie wspierać Pogotowie dla Niedźwiedzi. W tym unikalnym miejscu, prowadzonym przez Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, niedźwiedzie po przejściach będą profesjonalnie leczone i zwracane bieszczadzkiej przyrodzie. W całej Polsce jest tylko 100 niedźwiedzi, każdy z nich jest na wagę złota!

Radosław tak nam powiedziało o tym co go zainspirowało do budowy Pogotowia dla Niedźwiedzi:

„Gdy ostatni raz tuliłem „Cisną”, wiedziałem że nie tak miało być. Maleńki, niespełna 3 kilogramowy Bieszczadzki miś, cudem uniknął śmierci. Patrzyłem jak nabiera sił, jak rośnie, jak łapczywie zjada kolejne butelki mleka. Tak, bardzo się nią cieszyłem, traktowałem ją jak swoje dziecko. Ale ona powinna trafić do lasu, w Bieszczady, w dzikie nieskalane człowieczą stopą knieje. Nie byłem na to gotowy, musiałem oddać ją do Zoo. Zrozumiałem, że to nasza porażka. Że następnym razem musimy zrobić to lepiej. A więc wbijam dziś pierwszy szpadel w ziemię i wiem, że muszę się spieszyć. Gdzieś tam, w ciemnym lesie, następne Niedźwiedzie dziecię, może potrzebować mojej pomocy. Albo naszej. Bo przecież pomożesz mi, prawda? „Pogotowie dla Niedźwiedzi” to może być także twoje dzieło”.

Przyłącz się !

Możesz po prostu kupić piwo Ursa Drapieżnik lub wykonać płatność za pomocą:

 • FORMULARZA PayPal/DotPay (szybkie płatności internetowe):
  https://ssl.dotpay.pl/?id=36478&opis=NIEDZWIEDZIE
 • BEZPOŚREDNIEGO PRZELEWU:
  Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych
  ul. Zamoyskiego 15
  37-700 Przemyśl
  Bank Zachodni WBK: 27 1500 1634 1216 3005 4390 0000
  W tytule: NIEDZWIEDZIE

URSA DRAPIEŻNIK nie tylko ratuje niedźwiedzie ale świetnie smakuje! Dzięki użyciu specjalnych odmian chmielu charakteryzuje się świeżym aromatem i smakiem mieszanki owoców cytrusowych i tropikalnych – żółtego grejpfruta, cytryny, melona i ananasa. Zdecydowana owocowo – ziołowa goryczka przyjemnie orzeźwia i odświeża. Piwo jest ekstremalnie pijalne i doskonale gasi pragnienie. Na etykiecie umieściliśmy podobiznę Radosława Fedaczyńskiego, szefa Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, z Cisną – małym, cudem uratowanym niedźwiadkiem, znanym w całej Polsce. Dlaczego Drapieżnik? Trochę przewrotnie, bo niedźwiedzie są naszymi największymi drapieżnikami a jednak potrzebują pomocy.

Andrzej Czech
Ursa Maior Sp. z o.o. SKA

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...