Najpiękniejsze cerkwie Bieszczadów ukraińskich

Tokina oraz fotowarsztaty.com zapraszają w weekend 26-28 kwietnia na niepowtarzalny plener fotograficzny na Ukrainie, na którym głównym tematem będzie piękno ukraińskich cerkwi bieszczadzkiego pogranicza.

Niesamowita podróż – warsztaty fotograficzne na Kresach. Najpiękniejsze cerkwie w Bieszczadach ukraińskich uczestnicy odwiedzą podczas świąt Wielkanocy obrządku wschodniego. Fotografować będziemy prawosławne i greckokatolickie zwyczaje i obrządki wielkanocne, pejzaż wsi malowniczo położonych wśród gór, miasteczka kresowe, najstarsze ukraińskie drewniane cerkwie – słowem odbędziemy sentymentalną podróż na wschód, na historyczne Kresy. Wieczorem na noclegu m.in. spora porcja informacji teoretycznych na wykładach oraz… uroczysta kolacja wielkanocna.

Jest to edycja niepowtarzalna, możliwa do realizacji tylko raz w roku.
Na plenerze gościem będzie Bogdan Augustyn, pseudonim artystyczny „Bohun”, pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista kultowego punkrockowego zespołu KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk, autor licznych publikacji, przewodnik i pilot od ponad 30 lat jeżdżący na Ukrainę.

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Termin: 26-28 kwietnia 2019
Cena: 890 zł

Cena obejmuje:
• uczestnictwo w plenerze;
• transport busem na Ukrainie;
• noclegi w hotelu na Ukrainie;
• obiad w Polsce (piątek);
• wyżywienie w hotelu (śniadanie + obiadokolacja), w tym uroczysta kolacja świąteczna w sobotę.

Więcej informacji:
https://fotowarsztaty.com/
https://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/najpiekniejsze-cerkwie-bieszczadow-ukrainskich-podczas-wielkanocy-obrzadku-wschodniego/
Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem [email protected].

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...