Księgarenka na Miłosnej Paulina Molicka

Debiutancka powieść „Księgarenka na Miłosnej” – Paulina Molicka

14 czerwca do księgarń trafi debiutancka powieści rzeszowianki Pauliny Molickiej – „Księgarenka ma Miłosnej”, znanej jako autorki bloga „Recenzje Dropsa Książkowego”. Paulinę Molicką poznaliśmy do tej pory z recenzowania książek, a tym razem po drugiej stronie lustra, po stronie autorki książek. Powieść obyczajowa – „Księgarenka na Miłosnej” zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Dragon.

Całym życiem trzydziestoletniej Oli jest Księgarnia na Miłosnej. Gdy dowiaduje się, że jej ukochane miejsce pracy ma zostać sprzedane, wpada w panikę. Nową właścicielką księgarenki zostaje urocza starsza pani Aniela. Kobieta od razu nawiązuje więź z Olą i proponuje jej wspólny weekend nad morzem. Podczas wyjazdu niespodziewanie dołącza do nich wnuk staruszki – przystojny adwokat Filip.

W międzyczasie Ola poznaje Janka, który jest lekarzem. Ich przypadkowe spotkania, prowokowane przez labradora Herosa stają się podejrzanie częste… Przyzwyczajona do życia w samotności Ola nie umie sobie poradzić w sytuacji, gdy rywalizuje o nią dwóch mężczyzn. Jej jedyną powierniczką jest Zosia – szalona fotografka, która namawia dziewczynę do otwarcia się na nowe.

Ciepła opowieść o tym, że czasem szczęście czeka tuż za rogiem. Wystarczy tylko odważyć się po nie sięgnąć.

Księgarenka na Miłosnej Paulina Molicka

PAULINA MOLICKA

Z wykształcenia polonistka, z zawodu copywriterka, z zamiłowania książkoholiczka. Romantyczna dusza, która jako czytelniczka chętnie sięga po kryminały i powieści z historią w tle. Pije litrami herbatę, chadza do teatru i ogląda seriale. Od 2015 roku prowadzi blog „Recenzje Dropsa Książkowego”, na którym dzieli się opiniami o przeczytanych książkach. Gdy nie czyta, tworzy opowieści obyczajowe.

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092420306742
IG: https://www.instagram.com/dropsksiazkowy/

KSIĘGARENKA NA MIŁOSNEJ – Paulina Molicka
Premiera: 14 czerwca 2023

Księgarenka na Miłosnej Paulina Molicka
Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Ocena: 5.0/5. Z 1łosów.
Proszę czekać...