Mistrzostwa Polski w Enduro MTB jednak się odbędą

Odwołane w sierpniu Mistrzostwa Polski w Enduro MTB znalazły nowego organizatora. Walka o medale odbędzie się w ramach II edycji „Enduro MTB Series by Kellys” w sobotę 8 października w Baligrodzie.

Czy sezon bez mistrzostw Polski to sezon stracony…? O tym się nie przekonamy w tym roku, gdyż mamy nowego organizatora Mistrzostw Polski Enduro MTB. W ostatnich dniach pojawiły się nowe, sprzyjające okoliczności, które pozwolą na przeprowadzenie imprezy tej rangi. Ponadto udało się dojść do porozumienia z Polskim Związkiem Kolarskim w kwestiach regulaminowych. Tym sposobem damy możliwość zawodnikom z licencjami zdobycia mistrzowskich koszulek – mówi Grzegorz Miedziński, jeden z organizatorów imprezy.

Zgodnie z informacją od organizatorów, zatwierdzony przez PZKol regulamin mistrzostw Polski ukaże się w tym tygodniu i wtedy też ruszą zapisy dla posiadaczy licencji. Zawodnicy ci będą startować w osobnych grupach startowych. Osoby, które już dokonały rejestracji a wyrażą chęć startu w MP zostaną przeniesione do ww. grup. Co ważne zachowana będzie formuła „on-sight” czyli charakter cyklu „Enduro MTB Series by Kellys”.

Komunikaty organizacyjne będą regularnie publikowane na: www.facebook.com/EnduroMTBseries

Więcej informacji udzielają:
Grzegorz Miedzinski
Tel. 501 641 706
Łukasz Putz
Tel. 783 777 743
E-mail: [email protected]

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...