Trzecia edycja bieszczadzkiego biegu narciarskiego Tropem żubra

Na 26 lutego 2016 zaplanowano III edycję bieszczadzkiego biegu narciarskiego „Tropem Żubra”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Bieszczadzkie Trasy Narciarskie. Są to otwarte zawody dla amatorów i zawodników uprawiających narciarstwo biegowe. Pierwsza edycja bieszczadzkiego biegu narciarskiego „Tropem żubra” odbyła się w 2013 roku.

W roku 2015 II edycja zawodów przyciągnęła ponad stu amatorów zimowego szaleństwa. Niepowtarzalna sceneria, malownicze położenie w Dolinie Górnego Sanu, wysokość powyżej 700 m n.p.m., oraz zdrowa rywalizacja to tylko niektóre z zalet pojawiających się w komentarzach po biegu, którego celem jest popularyzacja narciarstwa biegowego na terenie Nadleśnictwie Stuposiany, promocja aktywnych form turystyki zimowej w Bieszczadach, promocja pokazowej zagrody żubrów w Mucznem oraz biegowych ścieżek narciarskich funkcjonujących w ramach Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie”, jak również integracja środowiska leśników, funkcjonariuszy Straży Granicznej i innych grup zawodowych.

W lutym 2016 planowana jest kolejna, III już edycja biegu. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zimowych potyczkach. Szczególnie całe rodziny, z myślą o których przygotowano różne kategorie i dystanse. Nie bez znaczenia jest tutaj również: wyjątkowy bieszczadzki klimat, gościnność mieszkańców jak również regionalne jadło…

Zapisy:www.muczne-biegowki.pl/kalendarz-wydarzen
Strona Stowarzyszenia i więcej informacji: www.muczne-biegowki.pl

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...