Urodzinowy piknik Carpatii

„Urodzinowy piknik Carpatii”- poczuj się zaskoczony naszą gościnnością.Zapraszamy do odwiedzenia nas 2 maja 2012.Początek imprezy plenerowej o godz.15.30, a zakończenie 21.30. W programie: bieszczadzkie granie, degustacja napoju chmielowego, wspolne grillowanie.Urodzinowa loteria z nagrodami – do wygrania m.in. rodzinny pobyt w hotelu Carpatia, wycieczki do Lwowa oraz na Węgry.

„MUZYKA ŁAGODZI OBYCZAJE” -w niesamowity nastrój muzyką nawiązującą do takich gatunków jak blues, soul, gospel ,muzyka poetycka wprawią każdego: Natalia Kwiatkowska-wokal, Wojciech Głuszko-gitara, Robert Kapkowski-gitara.

W swoim repertuarze posiadają zarówno kompozycje autorskie jak i własne aranżacje muzyków i zespołów takich jak: Eva Cassidy, Edyta Geppert, Stanisław Sojka ,Etta James, Howlin Wolf, Eric Clapton, Bill Withers, Jimi Hendrix, Bonnie Raitt, Amy Winehouse, Incarnations.

Ich muzyka ,którą opowiadają historie i nadają jej własny osobisty charakter ma zadanie skłaniać do refleksji, zapomnienia i do dobrej zabawy.

Specyficzny, ciepły klimat przy piosenkach łagodzących obyczaje !

„ANGELA GABER TRIO”- o efekt spotkania trzech osobowości, wrażliwości i historii życia…

Polsko- Kazachskie trio w składzie: Angela Gaber, Łukasz Sabat, Alexander Chikmakov powstało stosunkowo niedawno w 2011 roku w Bieszczadach gdzie mieszkają i tworzą wyjątkowy kolaż muzyczny. Obracają się w różnych nurtach muzycznych, od folku po brzmienia elektro akustyczne.

Muzyka Tria to swoista wędrówka i mozaika dźwięków oraz przenikanie indywidualnych historii, kultur, doświadczeń i losów…sprawia, że słuchacz przenosi się w inny wymiar czasu i przestrzeni zainspirowana eksperymentalną przestrzenią dźwięków.

Subtelny wokal, krystaliczny saksofon, wirtuozerska gitara, magiczny duduk w objęciach stonowanej elektroniki.

Malwina Niemczuk
CARPATIA Bieszczadzki Gościniec

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...