Bieszczady: III Międzynarodowy Plener Fotograficzno – Malarski „Rajska Jesień 2012”

Stowarzyszenie „Rajska Dolina” organizuje III Międzynarodowy Plener Fotograficzno – Malarski „Rajska Jesień 2012”. Plener finansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego z konkursu „Mecenat Kulturalny”

Stowarzyszenie Rajska Dolina z siedzibą w Rajskim jest pomysłodawcą i organizatorem cyklicznej imprezy Międzynarodowych Plenerów Malarskich i fotograficznych. Plenery są odpowiedzią na zapotrzebowanie kulturalne Lokalnego Środowiska,maja na celu :promocję miejscowości,gminy Solina,pozyskanie środków finansowych na cele statutowe oraz Bieszczadów, uwrażliwianie na sztukę . Ważnym elementem plenerów są warsztaty plenerowe z uczniami szkół znajdujących się na terenie Gminy Solina.
Tegoroczny plener możliwy jest dzięki uzyskaniu Środków finansowych z Konkursu „Mecenat Kulturalny „ogłoszony przez Urząd Województwa Podkarpackiego. Imprezy w trakcie pleneru możliwe są do przeprowadzenia dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Solina.

Plener kończy wernisaż poplenerowy ,który odbędzie się 18.05.2012 w gospodarstwie agroturystycznym „Rajski Gościniec” w Rajskim w trakcie Którego odbędzie się licytacja obrazów na rzecz Stowarzyszenia.

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...