Przejazd najpiękniejszą linią kolejową Karpat

Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na przejazd linią kolejową trasą Sianki – Wołosianka, która została nazwana „najpiękniejszą linią kolejową północnych Karpat”. Pociąg na odcinku 18 kilometrów ma aż 6 tuneli i 27 wiaduktów, serpentyny torów, pokonujące 370 m różnicy poziomów.

Niepowtarzalny plener fotograficzny na Ukrainie. Kolejowy tour rozpoczyna się w Starym Samborze, kresowym miasteczku skąd kursującą kilka razy dziennie, słynną „elektriczką” trasa biegnie do Sianek, na przełęcz Użocką, jadąc na końcowym odcinku wzdłuż granicy polsko-ukraińskiej i oferując niespotykane widoki na polską część Bieszczadów, zaś z Sianek następuje zjazd do wsi Wołosianka poprzez szereg tuneli i wiaduktów.

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina, a jako przewodnik uczestnikom towarzyszyć będzie Bogdan Augustyn – pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista kultowego punkrockowego zespołu KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk.
Sobotni plener zakończy ognisko oraz prawdziwa ruska bania (dla zainteresowanych).
Aby podkreślić kolejowy charakter wyjazdu, uczestnicy skorzystają z Bieszczadzkich Drezyn Rowerowych, kursujących na nieczynnej linii kolejowej Zagórz-Krościenko.

Termin: 26-28 maja 2017
Cena: 590 zł

Cena obejmuje:
• uczestnictwo w zajęciach,
• 2 noclegi,
• wyżywienie,
• transport busem na Ukrainie,
• przejazd Bieszczadzkimi Drezynami Rowerowymi.

Więcej informacji:
https://fotowarsztaty.com
https://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/pociagiem-po-ukrainie-warsztaty-fotoreportazu
Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem [email protected].

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...