LETNI OBÓZ DEE JAY – Solina

Nie ma miejsca, gdzie lepiej dałoby się odczuć klimat lata i wolności, niż w polskich górach. Ekipa DJ KURS wybierze się tym razem w serce Bieszczad – zajęcia odbywać się będą w Solinie, nad brzegiem Jeziora Solińskiego. Będzie to czas nie tylko nauki, ale i świetnego wypoczynku w doborowym towarzystwie. Dzięki nam poznasz ciekawych ludzi, a czas spędzony na obozie może w przyszłości zaowocować karierą w najbardziej znanych klubach.

Wakacyjna edycja dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę!

JESZCZE ZANIM KOŃCA DOBIEGŁA EDYCJA 2011, ZAPADŁA JUŻ JEDNOGŁOŚNA DECYZJA, ŻE SPOTYKAMY SIĘ W TYM SAMYM MIEJSCU ZA ROK !!!

Zapraszamy serdecznie na obóz DJ’ski w dniach 9 – 15 lipca 2012r

PRZEŻYJ WAKACJE MARZEŃ RAZEM Z NAMI !!!Nie jest dla nas ważne, czy nie miałeś jeszcze styczności z pracą DJ, czy jesteś już zaawansowany w tym fachu. Nie ma znaczenia Twój wiek, płeć czy Twoje doświadczenie za konsolą!

Na początek proponujemy Wam tygodniową praktykę – codziennie, poza zajęciami w ramach kursu, będziecie mieli okazję zaprezentować się przed publicznością na wieczornych imprezach. Do dyspozycji mamy dwie sale dyskotekowe. Muzyka na okrągło!zajęcia odbywają się w klubie
SZTYGARKA HETMAŃSKA
www.sztygarka.com.pl

Codziennie NOCNE GRANIE !!!

Z UWAGI NA DUŻE ZAINTERESOWANIE W SEZONIE LETNIM
NIE CZEKAJ DO OSTATNIEJ CHWILI!
PAMIĘTAJ, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Świetnie przygotowani i doświadczeni wykładowcy przekażą Ci swoją wiedzę przy wykorzystaniu sprzętu renomowanych marek, a Ty przekonasz się, że to całkiem niezła zabawa. Podstawy pracy DJa, przybliżone dzięki kursowi, pomogą, przy odrobinie własnego zaangażowania, znaleźć właściwą drogę do realizacji swoich celów.

W naszych szkoleniach wzięło już udział wiele osób, które świetnie odnalazły się w tym fachu. To idealna okazja, by poznać ciekawych ludzi, podzielić się doświadczeniem i zdobyć potrzebne w tej branży znajomości. Uczestnictwo w kursie ułatwia dostęp do dotacji na zakup profesjonalnego sprzętu – wystawiane przez nas zaświadczenia pomogą Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą dofinansowaną ze środków UE. Oferujemy udział w zajęciach z teorii i praktyki z zakresu muzyki i obsługi sprzętu dyskotekowego i estradowego. Podział na dwie grupy szkoleniowe, zależnie od stopnia zaawansowania, zapewni ci, że w przekazywaniu wiedzy skupimy się na tym, co jest Ci najbardziej potrzebne.

Wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz gadżety ufundowane przez sponsorów i znane firmy muzyczne. Każdy pełnoletni uczestnik DJ-KURSU otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu, a umiejętności osób, które pozytywnie przejdą egzamin, zostaną potwierdzone przez certyfikaty.

Obok DJ-KURSU oferujemy również Kurs dla Producentów Muzycznych. Szkolenia odbywają się równolegle.

ZAPRASZAMY!

Małgorzata Topyła
PRESS MENAGER

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Map loading, please wait ...
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...